Alien Invasion

• Velká Británie Alien Awakening
všechny plakáty

Adramelech odpad!

Z mého pohledu jde o čiročirý odpad. Vkus však může být různý. Na Zemi vyprodukované filmy o invazích mimozemšťanů platí mezi mimozemšťany za nejlepší komedie v celé galaxii. Dabují se do množství mimozemských jazyků nebo se aspoň opatřují titulky a prostřednictvím intergalaktu se dostanou i na ty nejodlehlejší planety. A diváci se všude válejí smíchy. Právě uměleckým hodnotám filmů, jako je tento, vděčíme za to, že Země byla vyhlášena za filmový skanzen galatického významu, a že pro mimozemšťany platí zákaz zasahování do pozemských záležitostí. ()

panvasik odpad!

Dobře... tady jde veškerá prdel stranou a já začínám být zlý! Tady člověk nemá absolutně co pochválit nedej bože něco zmínit jako pozitivum. Když teď po několika týdnech, kdy jsem se rozhodl sepsat tuhle recenzi, tak jsem bral všechnu možnou odvahu k jejímu sepsání... Šel jsem si to pustit jen tak z prdele, že mě zajímá, jestli to je takový průser jaký jsem viděl, ale ti lidi fakt nepřeháněli a já byl při sledování v naprostém šoku, jak je někdo možný něco takového stvořit a pak se pod to ještě podepsat SVÝM jménem a tvářit se, že je vše v pořádku. Reálně bych se hanbou propadl a radši chodíval kanálama, než riskovat svůj život na ulici. Co si režisér při dělání filmu říkal? nebo nepřemýšlel nad tím, že by ty prachy radši nechal spálit, než aby je hodil do tohoto skvostů? Jedna z nejhorších věcí, která film nabízí je ta, že se bere naprosto vážně a ani jednou člověk nezaznamená opak. Herecké výkony neřeším, protože se jedná o absolutní ostudu a reálně ti lidi se už nikdy, nikde neobjeví. Co mě, ale naprosto fascinovalo, byl vzhled Vetřelce, který je totální pohroma a když kurva říkám pohroma, myslím tím pohroma, vždycky, když se náhodou mihnul před kamerou, tak jsem se dobře pobavil, mám pocit, že tvůrci nikdy neviděli skutečného Vetřelce a ani jeden film, který jim byl věnován, to už dokazuje jenom jeho vejce, které je úplně mimo jeho podobu z kterého možného roku a já si říkám, jak se ti to stan, že nejsi schopný, ani jeho vejce dobré udělat a uděláš nějakou svítící píčovinu ve tvaru pštrosího vejce, JAK? Novinkou mi taky bylo to, že Vetřelec se najednou je schopný spálit o vodu, prosím pěkně. No nic radši to ukončím, než se tady ještě více naseru. Věrným fanouškům přeji mnoho sil do sledování a doufám, že ti co se na to vysrali, že mi slíbí, že se tomuhle filmu budou vyhýbat obloukem. Prosím. Nedoporučuji. Už je to dlouho co jsem nedal ani procento, tak to dneska po delší době poruším. A ano musím potvrdit, jedinou recenzí zde, že titulky na tento film bylo škoda a ještě to, že si s tím někdo dal tu práci, tak to smekám pomyslný klobouček 0% ()