Miss Slovensko 2023

Soutěžní
Slovensko, 2023, 120 min

Účinkují:

Emma Smetana

Najprestížnejšia súťaž krásy plní sny mladých a odvážnych dievčat a za dobu svojej existencie sa stala symbolom elegancie a tradície s mimoriadnym záujmom médií i verejnosti. Aj tento rok bude súťaž spojená s veľkou televíznou fashion show a atraktívnymi hudobnými hosťami. Slávnostný galavečer uvidíme v priamom prenose na obrazovkách TV JOJ... Dnes večer vo finále Miss Slovensko 2023 spoznáme kráľovnú krásy. Veľkolepý galavečer prinesie krásne módne prehliadky, skvelé hudobné vystúpenia i obľúbenú talentovú disciplínu. Súťažná prehliadka výnimočnej krásy slovenských žien je spojená s veľkou televíznou fashion show a atraktívnymi hudobnými hosťami. Víťazka nás bude reprezentovať na MISS WORLD. (TV JOJ)

Arsenal83 odpad!

Do prdele, kde ešte nestrčia Valábika? Čo už môže moderovať antihokejista, ktorého počas kariéry kartičku ste ani nezohnali, lebo sa používali na udržanie ohňa pri opekaní špekačiek? Veď sa aj ako "moderátor" veru ukázal. Čítať z čítačky nezvládal, nešlo mu ani čítanie z vopred pripravených kartičiek, proste čítanie nie je je ho silná stránka, asi sa mu triasli písmenká ako Evanovi v Butterly Effecte. Lenže ten Valábik s motorickými schopnosťami strašiaka do maku nakoniec ani nebol najslabším článkom celej "show". Miss sa zmenila zo súťaže vychrtlín na súťaž kohokoľvek, berie sa aj celulitída, aj nadváha, aj lýtka v štýle tluček, hlavne, že je tá rozmanitosť. Povinná korektnosť, ktorá otvára dvere všetkým, aj škaredým, len nech to je niečo exotické, aziatske, cigánske alebo teplé. Veď riaditeľom súťaže je bukvica ako vyšitá, a to je už kurva expert na ženskú krásu! Z dvanástich finalistiek by sa za éry takej Verešovej v deväťdesiatych rokoch do finále dostali tak dve maximálne. Lenže nerozhodoval o tom len buzík, ale aj porota, v ktorej okamžite vidíte umelé ženy, napichané, ponaťahované. Keď už ani porota nedokáže byť prirodzená, čo očakávame od súťažiacich? No nič, len agitku. Počuli sme tu eko fanatické reči, počuli sme, ako chudáci cigáni sú utláčaní, počuli sme, ako zvrhlíci nemajú práva a tak sú utláčaní, až tejto súťaži šéfovali. Jedna misska dokonca povedala, že ona je taká eko, že si rozdeľuje dvojvrstvový toaletný papier! 🤣 Kurva, to čo je za hnus, prsty od hovna? 💩 Spevácke a tanečné čísla ťažko komentovať. Niektorým ani mikrofón poriadne nezapli (našťastie), potom tam prišiel nejaký blbý natiahnutý ponožkár, čo nohavice zabudol, no a vrcholné číslo bol taneček počas vystúpenia víťaza superstar špagetiniho, ktorý si tam prizval rovnakých krivákov ako on, a tak tam tancoval vyschnutý operenec, muž, čo si dal nejaké podprdu, či čo to. Ale jedna finalistka ma dojala. Vraj má chudáka kamaráta, ktorý bol hetero, potom homo, potom bi a teraz zistil, že je nebinárny. Ale veď ste hovorili, že to je vrodené, tak ako sa to môže meniť? No ale keď už ideme podľa vašich hoVnôt, potom je na mieste iné tvrdenie: celá ta vaša súťaž bola čistým prejavom diskriminácie trans rodových ľudí! 😃 ()