Jagun Jagun: Válečník

Za každou cenu se chce stát obávaným bojovníkem, a vstoupí proto do elitní armády. Tam ale musí zvládat výlevy mocného psychopata a navíc se zamiluje do pořádné drsňačky. (Netflix)

BOURQUE

V prípade „Jagun Jagun“ sa o veľkofilm nejedná. Je to na viac ako 130 minút nafúknutý E-čkový snímok, kde miešanie bojových scén s fantasy prvkami neprodukuje očakávaný výsledok. K tomu zbytočne prekombinovaný scenár s pomerne veľkým počtom postáv. Film, ktorý pomerne rýchlo stráca dych. Osobné hodnotenie: 57% (*) ()

OtokPag odpad!

No, tak tohle je opravdu “silná káva”. Jestli jsem se někdy poškleboval indické produkci, tak beru svá drzá slova zpět. Označil jsem tenhle “velkofilm”, jako odpad - ale spíš by se hodilo slovo žumpa nebo sediment z ČOV. K čemu tohle dílo přirovnat? Takovej africkej Sandokan řízlej Planetou opic, jen je ten film míň zábavnej, víc ubohej a trapnej. Chvílemi jsem měl pocit, že by za tím paskvilem mohl stát nějaký recesista typu Kazma. Nicméně času “u bedny” nelituji, protože jsem si ho užíval s kocourem na klíně a jeho vrnění mi dodávalo po náročném dni tolik potřebnou pozitivní energii 😹 ()

dezibook odpad!

To si snad dela ten netflus prdel! Za tohle ja platim !!! Chce se mi blejt, traparna !!! Nejhorsi film, co jsem kdy videl. ()