Piglady

Trevor

Skupina priateľov - černoch homosexuál, feministka a rodovo neurčená osoba, možno jeden strom - sa počas svojho výletu do štátu Oregon dopočuje o miestnej legende Piglady - žene telá obetí svojich vrážd hádže prasatám...zvyknem byť kslabučkým hororom zhovievavý ale tu som veľmi ťažko hľadal dôvod na čo i len 1*, nakoniec za pár scén v úvode a tú na konci, plus miestami občas vydarenú kameru, ale ako sa to tu spomána toto je obrovská strata času. Tie dialógy až pília uši. ()

tobin

Som veľký fanúšik indie hororov pri ktorých nemám žiadne očakávania kvality, ale dúfam, že sa aspoň pobavím. Piglady je presne tento prípad. Amatérskym dojmom pôsobiaci film, vraj natočený podľa skutočných udalostí, doplnený o postavy z chránenej komunity, bez prítomnosti ktorých by tvorca zrejme film nedokázal zaplatiť...Hlavná postava bola po celý čas snímaná po krk, zboku, alebo diaľky, čo malo vzbudiť pocit kreativity režiséra. Dialógy boli pravdepodobne improvizované, pretože tuposť z nich sálala. Jedna násilná scéna s prascami, ktorá bola zručne natočená stačila u mňa na jednu hviezdu. Druhú pridám za to, že som to dokázal dopozerať do konca a trocha vyvážiť priehršť odpadov od ľudí, ktorí ten film nevideli. 3/10. ()