Blink-182: Dance with Me

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2023, 4:09 min

Videoklip ku skladbe "Dance With Me" je parafráza, vtipná variácia, na oficiálny videoklip americkej punk rockovej skupiny Ramones ku piesni "I Wanna Be Sedated", ktorý bol vyprodukovaný v roku 1988. Členovia kapely Blink-182 sa štylizovali do podoby hudobníkov z Ramones a týmto spôsobom im vzdali poctu. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Štvrtého októbra mi napísal kamarát Joker Punx: "Čau Marky. Další novej klip Blink 182, co vyjde zejtra. Blink 182 jako Ramones :D To bych nečekal Marky :D" Ja som mu hneď odpísal: "Ramones 182!!! :-) Tak na to sa teda fakt teším." O dva dni neskôr som si v pošte našiel správu od Jokera:  "Tak co říkáš na nový klip Blink 182? Dobrá pocta Ramones a parodie na klip I Wanna Be Sedated. Olé olé olé olé!!!!! :D Je to skvělý, starý dobrý punkový Blink :) Konečně Tomův hlas. Ten Skiba byl fakt nevýraznej." A ja na to, že:  "Je to super! Chlapi z Blink 182 ma znova dokázali pobaviť. Keď sa tu ten klip objaví, tak iste prispejem komentárom a vysokým hodnotením. Skiba bol úplne na hovno. Návrat Toma DeLongea je pre Blink 182 požehnaním. Dúfam, že im to bude spolu ešte dlhé roky fungovať. Olé, olé, olé!!! :-)". Klip ku songu "Dance with Me" už je tu na csfd, a tak mu dávam päť hviezdičiek. No a ten komentár sa mi vlastne napísal tak nejak sám. ***** ()