• Krátkometrážní

Nezlomní (2024)

Nádherný skutočný príbeh jedného úplne obyčajného psíka, ktorého len tak nestretnete každý deň aj keby ste ho hľadali. Podľa mňa bol určite niečím výnimočný. Chvíľkami som mal pocit, že normálne premýšľa ako človek. Také niečo sa stane iba niekomu a iba raz za celý život. Mark ako vždy super.

Opičí muž (2024)

Ak by som bol verbal, tak napíšem Popičí muž. Pre mňa to bola zbytočnosť, ktorá po celý čas vykráda kopec scén z iných filmov. Tak si to poďme zrekapitulovať. Spomínal na mamu presne takým istým indickým štýlom ako v Milionárovi z chatrče. Dev Patel mi absolútne nesadol ako nejaký indický John Wick. Keď sa zotavoval, tak už mu tam chýbal iba Kickboxerov rozštep na lanách a rozkopanie bambusu. Po zotavení a trénovaní ako nastane prvý zápas, tak zasadí protivníkovi úplne presne taký istý kopanec ako Tony Jaa v Ong-Baku, taktiež vo svojom prvom zápase. No a ako pustil tú reťazou oviazanú palicu na baseball, tak vtedy sa stal Maximom milosrdným ak ešte dobre pamätám Gladiátora od Ridleyho Scotta. Možno tam bolo toho aj viac, ale už ma to proste prestávalo baviť ako film. Skôr akoby som sledoval nejakú súťaž o filmoch, ktorú by uvádzal Junior pod názvom... Hádaj z ktorého filmu je toto!

Afghánistán: 40 let války (2020) (seriál)

Zabitie akéhokoľvek prezidenta je vrchol idiotizmu, lebo tu žiadna vojna ani neprebieha. Terorizmus nie je vojna. Je to len jeden neskutočný cirkus pomstychtivých zaostalých idiotov. Generál Stanley McChrystal to vystihol perfektne. Stačilo pár náletov a celý neandertálsky Tálibán bol v p... Najväčší vtip bol, keď Usáma bin Kozomrd povedal, že porazili Sovietsky zväz HAHAHAHAHAHA Však komu by sa ich chcelo hľadať niekde v debilných horách tak "nádhernej krajiny"? Odišli z tejto bohom zabudnutej zemi, lebo už ani sami nevedeli prečo tam vlastne sú a to sa celý čas nachádzame v hlavnom meste. Neviem si ani predstaviť ako to musí vyzerať v iných jednoduchších mestách. Pozor, ak si nie kto myslí, že "veď majú ropu"... áno majú v zemi, ktorá sa stále neťaží kvôli kozomrdom. Najviac koho mi je skutočne veľmi ľúto sú tie ženy a deti, lebo viesť normálny život medzi takýmito opicami v rukách s AK-47 je proste nemožné.

Zlomové okamžiky: 11. září a válka proti terorismu (2021) (seriál)

Perfektne prepracovaný a pre mňa až nečakane nadmieru úprimný dokument. Všetko presne tak povedané ako si to o nich myslel aj myslí celý svet. To oni sami vytvárajú terorizmus. Mysleli si, že budú mať ropu zadarmiko a potom ju predávať do celého sveta za stonásobnú cenu aby aspoň nejako im išla hore ekonomika. Tak jak povedal nejeden účinkujúci v dokumente... nič nevyhrali. Práveže naopak a potom v 2008 na nich prišla kríza. Kopu lóve rozbili vlastne na nič. Tlačili nasilu tie svoje slávne doláriky, ktoré nemali už skoro žiadnu hodnotu. Možno som to pospletal jedno s druhým, ale veď aj druhý Bush všetko spojil do jedného ta môžem aj ja. Neskutočný klamár a egoistický výmyselník, ktorý nedokázal zniesť, že nelapil (pokiaľ bol ešte na tróne) toho hlavného kozomrda, ktorý im zničil WTC. Vytvoril tým len ďalšie vymyslené konflikty a zbytočné úmrtia.

Don Matteo (2000) (seriál)

Typická klasika = Farár na bicykli. Tento nezmysel som musel nasilu pozerať v ÚPS. Nicolas Cage, Bruce Willis, Steven Seagal atď atď... čiže taktiež aj Terence. No každý si chce ešte nejako privyrobiť. Je to úplne jedno, že točia sračky.

MH370: Let, který měl zmizet (2024)

Tie konšpiračné nezmysly o tom, že to spáchal pilot nemusím. Nechápem čo je na tom nezvyčajné, že si pilot doma skúša kadejaké alternatívy na simulátore. Ak to niekomu ušlo v tej dobe, tak tento dokument Vás informuje do každučkého detailu o všetkom. Škoda, že tu nie je spomenutá ešte jedna teória, ku ktorej sa práveže najviac prikláňam a t.j., že lietadlo sa nenašlo, lebo pán šialený minister obrany to zakázal. Prezradila by sa tým lokalizácia obranných jednotiek. Tak to rýchlo spratali vojaci a lietadlo je aj s obeťami fuč. Veď práve to sa v tom roku omieľalo najviac v ázijských médiách.