Hry už dávnou nejsou jenom pro kluky. Stojíme na začátku nové éry, kdy už holky nechtějí jen hrát, ale taky vyvíjet hry podle svých vlastních představ. (iVysílání)

meda2016

Proč to bylo málo o ženách...... Protože zaměření je podobné 13. komnatě majitelů studií? Má to poslední díl napravit? Ženy mají prostě jinak zaměřenou psychiku, přistupují k fenoménu her a jejich tvorby jinak. ... Představte si počítačového nerda - má vůbec čas na vztah se ženou? To "nerdka" jistě má. ()

Tsotha.lanti

Moja manželka zhodnotila, že celý seriál ju bavil, ale táto posledná epizóda bola strašná a v zástupnom pocite hanby, ktorý cítila, keď hovorili niektoré protagonistky, sa jej krútila celá tvár. Jednu hviezdičku dávam za zamestnankyňu z Warhorse, ktorá pôsobila príčetne a milo. Inak to bola prehliadka zakomplexovanosti a kompenzácie pocitov krivdy a menejcennosti, ktoré sú výsledkom vlastnej a slobodnej voľby a žiadny patriarchát či spoločnosť k tomu zobrazené ženy nijako nedotlačil. Asi najhorší bol komentár o NASA - čistá misinterpretácia, domýšľavosť a predstavy autorky výroku, ktoré premieta na nejakú situáciu. Zlý koniec celkom obstojného seriálu. ()