The Impossible Heir

• Jižní Korea Royallodeo (více)
Jižní Korea, 2024, 12 h 4 min (Minutáž: 60–63 min)

Epizody(12)

Poté, co se Kang In-ha (Joon-young Lee), dozvídá, že je nemanželským synem majitele konglomerátu, opustí svůj život v chudobě. Jeho noví členové rodiny se mu však vyhýbají. Požádá proto svého přítele z dětství Han Tae-oh (Jae-wook Lee), aby přišel s plánem, jak převzít společnost a zmocnit se míst na vrcholu společnosti. (Jardismo)

Flopik

Nakoľko som si Jae-Wook Leeho dosť obľúbil, dal som šancu tomuto seriálu a musím povedať že dosť v pohode.  Je tu celkom zmes žánrov, od hlavnej drámy/thriller po špetku romantiky a trocha krimi. Tvorcom sa to ale darí veľmi dobre držať a tak sa všetko hodí ako má. Problém som mal s inými vecami. Postavy sa miestami chovajú dosť nelogicky, veľa liniek vyznie do prázdna a niektoré postavy sú pre dej zbytočné. Pozerá sa nato však dobre, dosť častí končí tak, že chcete vidieť ďalšiu a herci hrajú výborne. Vytáčalo ma, že niektoré časti skončia zvratom, ktorý potom sledujeme ešte 2-3 minutý v ďalšej časti. No a hlavne pri finále, kde v podstate koniec sme sa dozvedeli už na konci 11 časti. Inak však super, ubehlo to rýchlo a ja som sa bavil. 4* si to udržalo. ()