Sunjae Eobgo Tweeeo

Jižní Korea, 2024, 18 h 25 min (Minutáž: 61–70 min)

Epizody(16)

Známý idol Seon-jae Ryu (Byeon Woo-seok) žije sice okouzlující, ale vyčerpávající život. Po jeho tragickém skonu se jeho oddaná fanynka Sol Im (Kim Hye-Yoon) ocitne o 15 let zpátky v minulosti. Nyní, tváří v tvář mladému Seon-jaeovi na střední škole, musí Sol změnit jeho budoucnost a zabránit tak jeho předčasné smrti. (mikki089)

skorpik42

Krásna dorama o prekonaní osudu, vrelo odporúčam každému. Človek musí pri nej rozmýšľať, aby sa dejovo nezamotal, čo vidím ako pozitívum. Hlavný pár má krásnu chémiu, skvelo sa dopĺňajú, úžasní sú aj ostatní herci, nie je tu nikto, koho by ste chceli odstrániť z obrazu. Hudba a najmä Sonaki je nádherná. Taktiež celá výprava je dobre zvládnutá. Určite odporúčam. ()

LoisLane

“There are choices you make… even though you know the consequences. Because you like it.” Tlieskam! Toto sa faaakt podarilo! Za absencie zvučných mien aj otravného product placementu (žiadne Kopiko či Subway) vzniklo dielo à la emočná horská dráha, ktoré ma vtiahlo od 1. epizódy a ku ktorému sa budem rada vracať. Ten, ktorého osudom je stále zomrieť a tá, ktorá osud mení sa stretli a potešili všetky sentimentálne romantické duše, ktoré milujú príbehy o cestovaní v čase, prvých láskach a kráse obyčajných vecí v živote. S nostalgiou som si zaspomínala na mp3 prehrávače, hlúpe mobily a  digitálky Casio G-shock, ktoré si tu zahrali jednu z hlavných úloh :) Natáčanie seriálu malo ťažší rozbeh, napr. 3 roky trvalo, kým bol obsadený hlavný protagonista. Dokonalý Byeon Woo Seok (ako môže niekto takto vyzerať?!) sa pre túto rolu narodil a ako Sun Jae sa dúfam už konečne katapultoval medzi úspešné hviezdy. Kim Hye Yoon (od začiatku scenáristkina prvá voľba) ako Sol s povahou “najprv idem riešim, až potom myslím” bola rozkošná a jej Sun Jaeyaaa mi bude znieť v ušiach ešte dlho. Absolútny top boli vzájomné interakcie Sun Jae vs. Tae Sung alias netoxická mužská dvojka, Sun Jae vs. In Hyuk alias vždy kruto úprimný verný kamarát (btw N.Flying fighting!), úžasní boli rodičia. Z neuveriteľnej chémie medzi hlavnými postavami som pišťala nadšením, ich casting bol fakt trefa do čierneho a z bts scén je vidieť, že si natáčanie užívali občas až príliš ;) Samostatná kapitola je geniálny OST. Vďaka songom ako Sudden shower (akože BWS ten hlas?!), Like a dream… sú určité scény nezabudnuteľné. Za mňa naj seriál roku 2024. Chybičky odpúšťam a kľudne by som prijala dlhšiu stopáž alebo viac dielov. No nič dámy, nádych výdych a šup kúpiť žltý dáždnik :)) ()

bulinka

Musím priznať, že som mala zo začiatku obavy z tohto seriálu. A to preto, lebo som nevedela, čo mám očakávať od Kim Hye-Yoon. Videla som ju hrať v Snowdrop, preto som nevedela, ako jej sadne úloha tu v tomto seriály. Obavy boli odstránené veľmi rýchlo. Na seriál sa pozerá dobre. Dej je plynulý, napätý, vtipný, zábavný, ale aj vážny a smutný. Téma cestovania v čase nie je nová, ale tvorcovia ju dobre spracovali. Príbeh má svoje tajomno a pekné spracovanie. Ale musím priznať, že bola nervózna posledný diel, a čakala som či dôjde k nejakému zvratu udalostí. A áno, Byeon Woo-seok očarí nejedno ženské srdce. Jeho spevácke výkony nájdete aj na Spotify pod názvom fiktívnej seriálovej skupiny Eclipse :-D. A spevákovi 10CM tiež opäť vyšla skvelá OST pesnička - Spring snow. ()

kklepkaa

I přes všechna možná klišé byl tenhle seriál fakt pecka. Za mě zatím asi to nejlepší, co jsem v poslední době viděla. Byeon Woo-seoka mám v hledáčku už od Obrazů z mládí. Konečně jsem se dočkala, že nebyl ten druhý :-) Každopádně ta role mu sedla jak p*del na hrnec a s Kim Hye-Yoon měli úžasnou chemii. Vedlejší postavy byly také super, musím říct, že i jejich scény mě bavily. ()

aliki78

Nemohu než napsat.. miluju, miluju miluju :) Za svůj život jsem toho viděla už dost, ale tento seriál byl, je a bude navždy ten nej. Už od jedničky... nestalo se mi, abych si pustila díl 3x za sebou a určité pasáže i 20x... (první dil hra na klavír Sudden Shower).. Nestalo se mi, abych si film či seriál někdy vůbec co přemýšlím ... pustila na viki nejdřív s anglickými titulky, pak ještě jednou a pak s českými titulky. ... no napadá mě možná tak hříšný tanec :) ale to je pravěk :) Krásně natočený. Plný lásky, citu. Super zápletka. Krásná hudba. Byeon Woo-seok je můj úžasňák. Zahrál to krásně. Plný citu, úžasu, lásky.. pochopení... no zasáhlo mě to moc. Dá se říct, že mi bude chybět celá parta lidí co tam byla .. každý tam měl svoji úlohu a hlavně byl seriál i dost vtipný. Kdo miluje korejskou produkci.. tak bude nadšen. A myslím, že nejen ten. Byeon se mi už líbil v Holce z 20.stolení i v Silné holce Nam Sun.. ale tady prostě TOP a myslím... že to nikdy nic nepředčí. Ráda se k němu budu vracet a určitě si to pustím několikrát znova. Když už na tomhle světě musíme žít.. tak ať si ho aspoň zpříjemníme něčím milým co pohladí po duši a srdci. ()

• Vznik Lovely Runner sa oneskoril o tri roky. Jedným z faktorov brzdiacich produkciu bolo obsadenie, pretože mnohí herci odmietli úlohu Ryu Sun Jae. (Petra321)
  • Seung-Hyub Lee, který hraje nejlepšího kamaráda hlavního hrdiny a je zároveň členem fiktivní skupiny Eclipse, je v reálném životě také členem známé K-popové skupiny N.Flying, která pro seriál nazpívala skladbu „Star“. (kklepkaa)
  • V seriálu vystupuje fiktivní skupina Eclipse, jejíž frontman je hlavní hrdina. Byeon Woo-seok reálně nahrál všechny jejich písně. (kklepkaa)