poster

Confessions of a Vice Baron

Drama

USA, 1943, 59 min

Hrají:

Willy Castello, Lloyd Ingraham (a.z.), Frank LaRue (a.z.), Betty Compson (a.z.), Lester Dorr (a.z.), Donald Kerr (a.z.), Noel Madison (a.z.), Constance Worth (a.z.), Carleton Young (a.z.), Clara Kimball Young (a.z.), Kit Guard (a.z.), Selmer Jackson (a.z.), Blanche Mehaffey (a.z.), Sam Flint (a.z.), Lona Andre (a.z.), Veola Vonn (a.z.), Rose Plumer (a.z.)

Zajímavosti k filmu (4)

  • - Okolo roku 1948 se filmu ujala společnost Mack Enterprises, která film přejmenovala na Skid Row, a poslala jej opětovně do distribuce i se zcela novou reklamní kampaní, což je jedna z běžných taktik, jak prodloužit jepičí život exploatačním filmům. Diváci neměli důvod nevěřit, že utrácejí své peníze za šest či sedm let starý film, který je sám o sobě složen z materiálu starého v rozmezí osmi až třinácti roků. (DFCS)

  • - V přidané osmiminutové scéně lze rozpoznat zcela bezostyšné čtení dialogů jak z úst vězeňského dozorce, tak i samotného Castella. (DFCS)

  • - Zločincova zpověď kriminálního života bohatého na hřích má ospravedlnit vedle časoprostorových nesouvislostí jeho nelogickou změnu jmen Lucky, Tony, Dr. Von Hertsen a Count De Koven, ale i různé proměny vzhledu, zahrnující postavu silnější a hubenější i s knírem a bez. (DFCS)

  • - V rámci exploatačního marketingu film doprovázely naléhavé reklamní apely jako: „Hired guns, sex slaves, easy money!“ a „The inside story of organised crime!“ nebo „Sex maniacs turned loose to prey on innocent women and children…. Innocent virgins now victims of passion.“ (DFCS)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace