Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden

(koncert)
  • USA Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden

Pětinásobná vítězka cen Grammy Lady Gaga poprvé zazpívá svým fanouškům na HBO! V únoru 2011 nahrála ve svém rodném New Yorku, v Madison Square Garden jedinečný koncert z jejího vyprodaného světového turné Monster Ball. Doprovázet jí bude desetičlenná kapela a téměř tucet tanečníků. Režie koncertu Monster Ball se ujala Lauriann Gibsonová, která je autorkou vetšiny videí Lady Gaga, například Poker Face, Paparazzi, Telefon, Alejandro a Bad Romance.
Mnohdy kontroverzní zpěvačka natočila své debutové album The Fame v roce 2008 a vyhrála Grammy v kategorii Nejlepší Electronic/Dance album a Nejlepší videoklip. Její následující deska The Fame Monster obsahovala úspěšné hity jako Bad Romance a Telephone a přinesla zpěvačce další tři ceny Grammy, včetně kategorie Nejlepší ženský pěvecký výkon (Bad Romance), Nejlepší popové album a Nejlepší krátké hudební video (též Bad Romance). Obou alb dohromady se prodalo více než 15 miliónů nosičů. Lady Gaga však již chystá další, v pořadí třetí album, Born This Way (vyjít by mělo 23. května). Kromě Grammy má zpěvačka na svém kontě už slušnou sbírku ocenění: Devět Billboard Music Awards, pět World Music Awards, dvakrát People's Choice Awards a jedenáct MTV Music Video Awards. Na výsluní se hřeje i v online světě - na Twitteru má více než osm miliónů následovníků a její stránky na Facebooku se líbí více než 28 miliónům lidí. (HBO Europe)

Sukdolakus7

Datum 17. listopadu má pro Českou republiku poměrně značný historický význam. V roce 1939 došlo v důsledku nacistické okupace k uzavření českých vysokých škol, o 50 let později začala Sametová revoluce, jež stala klíčovou událostí pro pád komunistického režimu, a v roce 2010 Lady Gaga v rámci The Monster Ball Tour poprvé vystoupila v pražské O2 areně. 17. listopad už navždy zůstane dnem boje za svobodu a demokracii, mezinárodním dnem studentstva a zároveň i dnem, kdy jsem se dopustil jedné z největších chyb ve svém životě, neboť jsem toho dne Lady Gaga neviděl. ()