Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden (koncert)

Lady Gaga Presents: The Monster Ball Tour at Madison Square Garden

Hudební / Dokumentární

USA, 2011, 115 min

Kostýmy:

Zaldy

Vzhledem k tomu, že mám její hudbu i show rád, tak jsem byl z tohodle záznamu nadšen. Je tak šílená, že to snad ani neni možný. Zpívat umí, na live nahrávkách do toho dává ještě daleko víc než na studiovkách. A její interpretace písničky You and I, jež patří k mým nejoblíbenějším vůbec byla naprosto neuvěřitelná - koukal jsem s otevřenou pusou a nevěřil jsem!(23.8.2011)

Lady Gagu milujem a na Monster Ball Tour at Madison Square Garden som sa dlho tešila, pretože som ľutovala, že som nebola na jej koncerte v Prahe. Myslím, že koncert je úžasný a Gaga je veľmi charizmatická umelkyňa. Je pravda že celý koncert veľa rozprávala, ale mne to nevadilo. Najviac sa mi páčilo: Dance in the Dark, Just Dance, Poker Face, Monster, Alejandro, Paparazzi, You and I, Bad Romance a Born this way. Za klavírom bola, ako vždy, úžasná. Môžem ľutovať, že som tam nebola. 85%, *****.(15.5.2011)

Hodnocení koncertu? No budiž. Gaga má na sobě tolikrát takové kostýmy, že je ráda, že hýbe aspoň rukama, takže jediný prudší pohyb dělá až v závěru, kdy je bez kostýmu (za ten tanec na 30ti cm podpatku respekt), ale narozdíl třeba od Britney aspoň něco umí. Osobně do ní nijak nejsem, ale za tu titulkovou unplugged skladbu s rozezpíváním Born This Way společně s vokalistkami přihazuju hvězdu. Ona totiž vážně umí zpívat. PS: Kam se s tím ohňostrojem v podrprdě hrabe na Katy Perry.(11.5.2011)

• giaruj

Koncert v pohode. Aspoň som sa prinútil konečne si "vypočuť" túto star. Veľa obkecov cez pesničky, prerušovanie jačaným davom a viac polonahá ako poloblečená speváčka... Keby nebolo komerčného pretískania tak by Lady Gaga bola obyčajná všedná speváčka. Zaujímavé je. že počas premiére na HBO (8. 5. od 18:00) nebolo možné hodnotiť, či komentovať film. No a pri 5 hodnoteniach mal už film vypočítané červené hodnotenie. Prečo ostatné filmy to šťastie nemajú?(9.5.2011)

Gaga ve vrcholné formě, kterou nejen, že nikdy nepřebije, ale hlavně na ni nikdy znovu nedosáhne. Neustále všem tvrdím, jaká je škoda, že se zpěvačka takového formátu zahazuje disco soundem. Tento koncert je toho živoucím důkazem. Kostymérně, pěvecky a tanečně fajn. Parodická snaha o Madonnu, bezduché motivační proslovy a neuvěřitelně nudná vata táhnou celý koncert dolů, což je škoda. Mohlo se jednat o legendární kousek, takhle stěží průměr.(22.7.2014)

• - Show byla natočena na posledním ze třech koncertů v Madison Square Garden v New Yorku. (Sizzi)

• - Turné mělo 201 koncertů po celém světě, 119 v Severní Americe, 63 v Evropě, 15 v Oceánii a 4 v Asii. Začalo 27. listopadu 2009 v kanadském Montrealu a skončilo 6. května 2011 v Mexiku. Celkový výdělek turné byl 227 400 000 amerických dolarů. (MonicaPixie)

• - Koncert v Budapešti byl na chvíli přerušen z důvody výhry na MTV EMA, aby mohla Lady GaGa prostřednictvím přímého vysílání poděkovat, předávání cen se konalo ve stejný čas jako koncert. (MonicaPixie)