Pan Dubínek

• Velká Británie Oakie Doke
Velká Británie, 1995, 26x min

Loutkový seriál o 26 dílech, kde je hlavním hrdinou moudrý pan Dubínek, který bydlí v dutině dubu a pomáhá rozlousknout problémy svých kamarádů. (Mertax)

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Gmisiycs

Nemám ho rád! Můj syn ano! Je to natočeno pro mne? Není. Na mně tedy nezáleží. Opravdu to bylo natočeno pro děti. Škoda, že jsem nebyl dítě, když tohle vyšlo. Nějaká beštia mne připravila o zážitek. Někdo sem napsal "nekonfliktní pohádka", s tím souhlasím. Mám raději pohádky s minimem zla a bez násilí. Přijdou mi výchovnější pro mé dítě. Dávám 4 a uvažuji o páté* . ()

Krys3915 odpad!

Na tohle anime mám sice vzpomínky z dětství, když to běželo v Kouzelné školce. Bohužel se mi to ale nikdy nelíbilo. Zpracování se mi nelíbili, příběh se mi nelíbil a ze všeho nejhorší byla úvodní znělka. Když se to shrne kolem a kolem, tak to má maximálně 10% a to pouze za klouzačku, kterou má z domu a za těch pár (max. 5, ale to přeháním) dobrých epizod. ()