„Je to obrovský objev, skutečný neznámý obraz starého mistra.  A já ho koupil za pouhých 50 000 amerických dolarů,“ chlubí se muž někomu, koho nevidíme. Odkryje portrét a je probodnut, vrah mu na hruď hodí pikové eso. Není to poprvé, kdosi posílá lidem piková esa jako varování, že je zabije a pak svou hrozbu provede. Spisovatel Neil Broderick (Chester Morris ) o tom chce napsat knihu a jede vlakem do Chicaga za Thorntonem Drakem (Henry Stephenson), aby získal materiál. Drake totiž dostal pikové eso se vzkazem: „Zítra v sedm večer.“  Ve vlaku se Neil seznámí s Martou (Vivienne Osborne), Drakovou dcerou, a oba dorazí do jejich domu společně se dvěma pitomými policisty. Martu napadne, že všichni zmizí a zítra večer v sedm tu nebudou. Přesunou se letadlem do Louisiany, kde má Drake plantáže. V letadle však najednou zhasnou světla a když se rozsvítí, tajemník Austin Winters (Grant Mitchell) je zavražděn. V domě Drakeových pokračují všichni v pátrání, objeví se tajemný dopis identifikující vraha, který je ale dříve ukraden, než přečten. Strach ovládne celý dům a dojde i k dalšímu úmrtí. Podezřelý je i jeden z pilotů, kuchařka a dokonce i zahradník. (Peabody)

MickeyStuma

Tento nízkorozpočtový klasický snímek z první poloviny třicátých let by námětem nebyl špatný, jen kdyby byl řádně zpracován scénář a daleko lépe natočen. Výpravou vypadá, jakoby byl vyroben z pochmurného kapesného tvůrců. Jedná se o detektivku, navíc komediální a s nějakou tou kapkou mysteriózna. Na divadelních prknech by to snad fungovalo, ale na stříbrném plátně se to rozpadá naprosto ve všem. Dějový vývoj nemá žádnou plynulost, humor vyznívá nuceně a vůbec se vše jeví poměrně křečovitě. RKO Radio Pictures jakoby se ve výrobě filmů ještě stále hledalo. ()