ricci.s

Ako amatérske porno by to bolo fajn :) Nie, vážne, nie že by som mal nejaký problém oceniť experimentálne kúsky bez deja, v ktorých ide len o zobrazovanie morbídností a násilia, ale v tomto prípade to nebol až taký extrém, ako som čakal. Tam si možno zapamätám jedno nie práve šťavnaté znásilnenie, scénku, kde si chlapík odrezáva vtáka či záver, ako ženská strčí chlapovi do prdele celú ruku. Aj tak toho ale nebolo veľa a nakrútené je to tak strašne, že som to mal problém dopozerať do konca. To si radšej dám repete môjho obľúbeného Subconscious Cruelty, ktorý ma svojimi šokujúcimi výjavmi zaujal ďaleko viac, ako táto príšerne amatérska a predovšetkým nezáživná morbidita. ()

Dellamorte

Kto ovláda značku Something Weird Video , tak si určite vie predstaviť, čo produkcia z tejto dielne obnáša. Práve pod touto značkou vyšiel na svetlo ďalší choromyselný trip , ktorý ale prekračuje tie ostatné dávkou morbidnosti , halucinogénneho vizuálu a psychopatickej úpravy nasnímania démonicky chytlavých obrazov. Zmrskaný predaj pozemku, ktorý pôvodná majiteľka pred skonom stihla prekliať , zdedí jej neter. Tá sa toho ujme , ale záujemcovia sú neodbytní. Celé je to posypané snehom , sofcore / gore / démonickým vizuálom / neherectvom / psychodelickým soundom / silnou dávkou delíria.. a keďže som fanynkou podobných úletov , spokojnosť Mi vyrazila dvere. ()