Kylie Minogue: Fever 2002

(koncert)
  • Velká Británie Kylie Minogue: Kylie Fever 2002 In Concert - Live in Manchester (více)
Hudební / Dokumentární
Velká Británie, 2002, 120 min (Televizní verze: 59 min)

Fever 2002 bol najambicióznejší koncert v kariére Kylie Minogue. Inšpiroval ho svet módy, filmu a súčasného tanca. Nakrúcal sa 4. mája 2002 v Manchestri a obsahuje prierez jej tvorbou - od I Should Be So Lucky až po I Can´t Get You Out of My Head. (oficiální text distributora)

NinadeL

Takhle show nedržela nikdy moc pohromadě a na rozdíl od pozdějších turné s Kylie toto vysloveně stárne. Ten třpytivý futuristický look začátku tisíciletí je dnes už jednoduše out. Sexy část není příliš sexy, je v ní cítit hodně Madonny a to u Kylie nechceme. Snad jen to závěrečné sólo bez zbytečných kulis a taneční company má šanci přežít i nadále. ()

HonzyR

Jedinečný důkaz o tom, že Kylie to před deseti lety slušelo stejně jako teď :) Na svou dobu skvělá show se spoustou profláklých (v tom dobrém slova smyslu) písniček společně s dokonalou choreografií servírují jeden z nejlepších (ne-li úplný TOP) koncertů tehdejších let... __90%__ ()