Monster musume no iru ničidžó

Gym de Pool na Nichijou (E13)

(epizoda)
  • Japonsko ジムでプールな日常 (více)

Jelikož Miia, Cerea, Mero a Kurusu tak docela neprošly pravidelnou zdravotní prohlídkou a bylo jim řečeno, že přibraly, rozhodnou se s tím něco dělat. A tak vyrazí, společně s ostatními, otestovat nedalekou tělocvičnu, kde mají mimo jiné i bazén. (EMIA)

Honza135

„TAKŽE VÁM VŠEM CHYBÍ POHYB. VÍM, ŽE VÁM MILÁČEK VAŘÍ CHUTNÁ JÍDLA, AVŠAK POKUD PŘIBERETE PŘÍLIŠ, NEMŮŽU TO JAKO KOORDINÁTORKA PŘEHLÍŽET..." Ve volném pokračování Kimihitova každodenního života se toho moc nezměnilo. Snad jen to, že si holčiny zajdou trochu protáhnout těla a že Arachnera možná odejde z domu... » Co se mi líbilo: 1) Využití potenciálu postav. Tak jako v seriálu, i zde autoři mysleli na každou drobnost, která je spojena se životem každé hrdinky. Díky tomu je obsah více personalizovaný každé postavě. 2) Komedie. Jsou tu použity ty samé techniky, které dokáží pobavit každého. Byl zvolen vhodný střih, hlášky, osobitosti. Ačkoliv já komedie zase tolik nemusím, bavil jsem se. » Co jsem nemusel: 1) Žádný posun děje. Právě to je slabina celého příběhu, a to včetně seriálu. Vsázet pouze na komedii běžného soužití byl dle mého úkrok stranou. Je to škoda, neboť takto se divák hůře vžívá do děje, který neobsahuje nic vskutku zajímavého. » Shrnutí: Ve finále se jedná o rozšíření původního příběhu příjemnou formou, která se drží stejných pravidel jako seriál. Konkrétně se jedná o díly převzaté z původní mangy, která vycházela i po závěru anime adaptace. Nicméně, neobjevuje se nic nového, takže se u mě hodnocení drží na stejné úrovni. ()