Budete chtít raději zemřít, než se ráno probudit! Mladá lékařka Beatriz nastupuje do prestižní psychiatrické léčebny specializující se na hypnózu. Zanedlouho je jedna pacientka nalezena mrtvá. Beatriz pátrá po příčinách jejího úmrtí. Jeden z těžce postižených pacientů ji začíná našeptávat, že v léčebně nemusí umírat pouze pacienti. Kdo bude další v pořadí, lékař nebo pacient? (oficiální text distributora)

djbarrel

Jedna hvězda za krásné tělo lékařky/pacientky Beatriz, kterou si můžeme prohlédnout mnohokrát. Toť je ale bohužel vše. Nanicovatá slátanina. 15 % ()

CrazymanM

Velmi zajímavé,bohužel také hodně zmatené,i když to je u takových psychofilmů běžné.Jelikož jde zřejmě o první režijní počin pana Carrerase,třeba se dočkáme něčeho lepšího?!? ()

Abalzo

Podle mého názoru zcela nedoceněný film. Jistě, označení jako horor bych zcela vypustil a český název filmu je také dosti zavádějící - když jsem si to pouštěl, měl jsem díky těmto dvěma faktům zcela jinou představu, na co se vlastně chystám koukat. Ale pominu-li toto, dostal jsem atmosférický psychologický thriller ze zajímavého prostředí, kde se tvůrci nebáli zajímavých scén, zvratů, ba i iluzí a snů. V průběhu filmu jsem si občas říkal, co to vlastně všechno znamená, co je vlastně realita a co ne? Ale na konci všechny dílky skládačky do sebe zapadnou a ve mně to zanechá pocit dobře odvedené práce - i přes to, že něco podobného už jsme mohli vidět v jiných filmech. ()

aneta105 odpad!

Ach ti psychiatři, co ty tvůrce k nim tak táhne..... toto je další blbost z toutu tématikou, která nemá ani na to, dostat ode mě jednu hvězdu na čelo.... bez šťávy, herectví propadák a děj je tolikrát okopírovaný z jiných filmů.... je to zkrátka odpad! ()