poster

Yakeen

Drama / Thriller

Indie, 2005, 116 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • rikitiki
    *

    Je to příběh tří psychopatů a ten čtvrtý asi napsal scénář, protože děj obsahuje takové pitomosti, jako například ženu, která si nevšimne, že ji v pustých hrách kdosi pronásleduje a míří na ni ze vzdálenosti jednoho metru, aniž by se nějak kryl. Nikdo z hlavní trojice neumí hrát, ale Priyanka a Arjun jsou aspoň hezcí na pohled. ____ KOUSEK DĚJE Hnusné je, že vyprávění dává veškerou vinu ženě, zatímco hajz..vé jsou tady všichni a počáteční spouštěč všech dramat, která jsou teatrální a nevěrohodná, je jednoznačně v chování mužských protagonistů.(17.10.2017)

  • Andrea1717
    ****

    Príbeh manželskej dvojice s detektívnou zápletkou, kde manžel (Arjun Rampal) pri nehode stratí pamäť, postupne sa vráti do svojho života, avšak pomaly začína odľaľovať drobné nezrovnalosti vo svojej minulosti, začne pátrať a zistí podivuhodné skutočnosti, ktoré vedú k zaujímavému vyvrcholeniu. Priyanka Chopra hrá manželku, chvíľami v niektorých záberoch keby som nevedela, že je to ona ju ani nespoznám, nešpúli tým svojim nepríjemným spôsobom pery a tak je na nepoznanie :-) Príbeh ma zaujal od začiatku do konca, je bez tanečných čísiel, ale piesne a hudba sú pekné. Na priemerný film 2 hodinový film dosť mŕtvol :-(, ktoré má prekvapivo na svedomí jediná osoba.... celkom podarená detektívka....(21.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace