King Kong: Deník režiséra

• USA King Kong: Peter Jackson's Production Diaries

Držitel Ceny Akademie * režisér Peter Jackson vás zve na společnou cestu po stopách zrodu filmu King Kong. Průkopnická 2-disková sada vás zavede přímo na scénu, abyste na vlastní kůži zažili ty nejvíc vzrušující momenty intenzivního osmiměsíčního natáčení. Od prvního natáčecího dne až do poslední klapky budete sledovat, jak Jackson se svým štábem a herci dokázal kouzlo King Konga vynést až do nadživotních rozměrů. Bonusy: 2-disková edice, obsahuje 54 samostatných produkčních poznámek ke scénám skull island a new york., přes 3 a ½ hodiny filmových záběrů ze zákulisí natáčení., včetně rozboru scény kong vs. t-rex. (oficiální text distributora)

DD

Chvílemi dokonce i dojemný pohled na natáčení King Konga. A to jsem člověk, který tenhle film považuje za průměr. ;) ()

jokerik

Velice zábavné a poučné podání filmového deníku. Nejvíce jsem se nasmála u scének, když Black, Jackson a Glumoidní Andy pronásledují "Gandalfa", který pověsil tajné fotky z natáčení na net. (Jackson: "Jak mi to mohl Gandalf po tom všem, co jsem pro něj vykonal udělat?" Paráda a Jacskonovi hubana za to, že dokáže být takový: co bych pro vás, fanoušky, nenatočil. :D A Black, ten je opravdu kuriozita sama o sobě. ()

tomco3131

Úžasný dokument. Skvelá dĺžka dokumentu, 3 a 3/4 hodiny denníku + 15 minút rozboru scény s T-Rexom. Dokument stihne zachytiť naozaj všetko. Perfektne zoradené podla dní, vidieť tak stále väčšiu a väčšiu únavu, najmä na Jacksonovi, na ktorom vidieť približne od 100 dňa neskutočnú únavu, a na konci vidieť čo to stojí síl natočiť veľkofilm. /Až toľko že príde pomôcť druhý režisér zo Sydney/. Pobavilo aj ohlásenie pokračovania a špión gandalf. Film ukazuje aj množstvo vecí, ktoré zaujímajú väčšinu filmových fanúšikov, nie len fanúšika King Konga, ako je napríklad priblíženie kamier, prevodu Analóg -> Digitál, zvukovej techniky, miniatúr, animácií a všetkého ostatného načo si filmový fanúšik spomenie. Takýchto dokumentov by malo vychádzať oveľa viac. Odporúčam! ()

Animovaný Pán prstenů má datum premiéry

Animovaný Pán prstenů má datum premiéry

15.02.2022

Studia New Line Cinema a Warner Bros. oznámila nové datum premiéry pro připravovaný animovaný film ze světa Pána prstenů. Snímek The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim dorazí do kin v dubnu… (více)