Stellar: A Magical Tide

Komické a srdceryvné drama o muži, který se postupně vyrovnává se smrtí svého otce, zatímco je na útěku v jeho šíleně otlučeném autě zvaném „Stellar“. Bae Young (Ho-joon Son), eso v půjčkách na auta, se ocitne v těžké situaci, když jeho přítel Shik Dong (Kyu-hyung Lee) zmizí se superautem, které si vzal na doručení zásilky. Kromě toho začne o Bae Younga jevit zájem místní gang s tvrzením, že v onom autě, které si Shik Dong půjčil, byly uschovány jejich drogy. Poté, co se k tomu navíc doslechne o smrti svého otce a jeho blížícím se dědictví, zjistí, že po otci zůstalo jeho potlučené, ale kdysi majestátní auto Stellar, které kdysi sloužilo jako taxík. Rozhodne se ho použit při hledání jeho přítele. Jak jeho pátrání pokračuje, Bae Youngovi se postupně vybavují vzpomínky na jeho otce a začíná chápat jeho skutečné záměry, které nikdy nevyjádřil slovy. (mikki089)

HanzoBureshi

Random blbůstka, která na odreagování bohatě stačí a svůj účel určité zábavy splní, ale na jedno zhlédnutí to bohatě postačí. Snímek je velice brán v komediálnějším smyslu, i když se tam objevují docela dramatické pasáže, a když se k tomu ukazují ještě paranormální jevy, tak tedy úplně nevím, jestli se jedná o správný tip kombinace, protože mě to sice nenudilo, ale nebyl jsem z toho nějak extra nadšen. Začátek je docela odfláknutý, protože se tam stane důležitý moment, který tam ani nevidíme. Herecké obsazení bylo celkem v pohodě. Průměrná blbina na zabití večera. Mé hodnocení: 5/10 ()