Tři kamarádi a Jerry

• Švédsko 3 Friends & Jerry
Švédsko / Velká Británie / USA / Německo, 1999, 39x30 min

Jerry se snaží dostat do party mezi tři kamarády (Franka, Thomase a Erika) tím, že vždy vymyslí nějaký brilantní nápad, který je nakonec dostane všechny do maléru a tím klesne jejich důstojnost před třemi slečnami (Linda, Mimmi, Tess). Frank vždy zuří, protože miluje Lindu. (MsWampir)

bibbi

S tímhle seriálem to je jak s bullteriérem. Grafika je tak ošklivá až je krásná a k ději a příhodám tří kamarádů a Jerryho se hodí dokonale. Co se týká českého dabingu, Trávníček by za něj měl dostat nějakou cenu, bez něj by to stálo za starou belu. A mezi tím, co se jetix měnil na tu úchylárnu, které se říká Disney channel, byl tenhle seriál v tu dobu jediný, na který se dalo dívat a bavit se u něj a nepřipadat si jak úplný dement. ()

Untentrauer

WoW, zejména s trávníčkovým dabingem :-) Seriál s velmi krátkými, vtipnými díly. Je to zvláštní, ale i přes to, jak jsou některé díly krátké mi přijdou velmi komplexní a obsáhlé. Ve zkratce je to o třech kamarádech, ke kterým se vždy přidá Jerry a všechno "vylepší". Na seriál se koukám dodnes a vůbec bych neřekl, že je to pouze pro děti. Tohle se povedlo! ()

HOCKEYKA

Další z rady situačných animákov niekdajšej detskej TV stanice Fox Kids,nekompromisne pôsobiacich na uchechtanú bránicu.Animácia je opäť až smiešne jednoduchá,avšak zábava v podobe vtipných dialogov a slovných naťahovačiek takmer zaručená.Kreslené postavičky sú originálne,vtipné a výborne sa navzájom doplňajú.Hlášky z úst animovaných detičiek sú niekedy vážne dosť zverina,aj ked seriál sa striktne drží bokom od silných vulgarizmov a len občas si mierne rypne do sveta dospelých.Ten predstavuje zopár dosť bizardných postavičiek vrátane farára-pošuka,bláznivého bezdomovca Oscara,učiteľky mužatky a telocvikára s mierne hitlerovskými maniermi.Jednoducho nenáročná zábava,pri ktorej sa dá skvele uvoľniť.ak práve človek nemá nič lepšie na robote.Výborný český dabing,ako to uz býva zvykom. ()

MarekT

Rozhodně jeden z těch koukatelnějších seriálů, co kdy běžely na programu Fox Kids. Ústřední kvarteto bylo sice povedené, ale slabost jsem měl spíše pro tělocvikáře. I tady mě trochu mrzí, že s novým jménem Jetix tyto příjemné oddechovky vymizely, i když zrovna tento seriál je jakýmsi "posledním mohykánem", ještě občas běží (žel, jen v ranních hodinách). ()

towstit

Absolutna volovina, ktora ale vie ze volovinou je a to je najvacsie plus. Nie je to typicky serial animovany, kde nakonci vzdy musi byt dake sproste ponaucenie, a skonci to nakoniec tak ako vsetci ocakavali. Vsetko sa deje naopak, a to je fajn. Videl som vsetky diel viac ako raz a a nikdy sa nenudil. Frank, Thomas, Erik, Jerry, Linda, Mimi, Tes. :) ()

• Hlavné postavy napísal Magnus Carlsson podľa svojich kamarátov z detstva, pri čom postava Thomasa reprezentovala práve jeho. (matthew.17)
  • Magnus Carlsson nakreslil hlavných hrdinov prvýkrát už v roku 1993 a predstavil ich televízií v krátkometrážnom animáku, v ktorom sa chlapci dostali do problémov s alkoholom. Námet neprešiel, preto musel poupraviť koncept show, aby bol viac "family friendly." (matthew.17)
  • Při zahraničním vysílání na stanici Nickelodeon se seriál nevyhnul cenzuře. Epizoda Móda byla odvysílána bez chvíle, kdy Frank odhrne závěs šatny a za ním se lekne polonahá zákaznice. Při vysílání v Česku na kanále Jetix nebyla scéna vynechána. (Vitox)

Časové pásmo bylo změněno