S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

Blackberry

Predovšetkým scénka Ebéncy s moderne zmýšľajúcimi starenkami ma dostala ("a čo budeš variť moja, knedľu, knedľu?? nie, Rogalo"). K výborným skečom patria aj Monsterovci, niekedy Fakrašovci, ale najlepšie sú aj tak scénky, kde hráva Pomajbo. Ten to tam úžasné ťahá. Dokáže zahrať hocijakého debilka a vždy to stojí za to. ()

BoPo

To čo v ČR začalo Tele Tele, tak SOS dotiahlo v rámci svojho žánru takmer k dokonalosti. Celá partička má veľkú výhodu, všetci majú herecký talent. A ten v spojitosti s veľkou dávkou fantázie dávajú dokopy skvelé chvíle pred TV. Za mnohé spomeniem napríklad: U Slováka, Monsterovci, Papeky, ... Moja najobľúbenejšia postava je jednoznačne veverička v podaní Polnišovej. ()

LaciLC

Áno, z počiatku išlo o veľmi nádejnú a mimoriadne zábavnú show, ale s postupom času začala kvalita jednotlivých častí mierne kolísať a v súčastnosti bohužiaľ len klesá a klesá. Hoci sa prirodzene aj teraz nájdu skeče, ktoré dávajú spomenúť na lepšie časy, ale čoraz častejšie sa vyskytujú trápne a kŕčovité pasáže, kedy len krútim hlavou a pozerám mierne do zeme. No, je to veľká škoda, zo začiatku som uvažoval aj o pekných štyroch hviezdičkách... Hlavných protagonistov hodnotím všetkých do jedného len kladne, je vidieť, že sa pri nakrúcaní bavia, ale aj patrične snažia - ech, občas to nevyjde, ale celkovo sa pri SOS nenudím a väčšinou ide o zaujímavé spestrenie večera... ()

Steny94

Úžasná relácia s nezabudnuteľnými scénkami ako Celévriti Camp,Monsterovci,Rozvedení so závadami,Superstar hľadá Slovensko a iné...Jasné že nebolo všetko podarené ale štyria hlavný herci boli úžasne zladený a ja som pri tom reval od smiechu!Škoda že už skončili a nemôžu parodovať momentálne stupidity!! ()

tron

"Karči, si pravák alebo ľavák?" - "Ja neviem, Lajči." - "Ktorou rukou cikáš?" - "Ja necikám rukou, Lajči." - "Hovado, pravák!" Výborná záležitosť, zmietajúca sa na vlne paródie, politickej satiry, Tele Tele a Monty Pythónov. Pomajbo, Dangl, Polnišová a predovšetkým vynikajúci Peter Sklár (toho odporúčam ale hlavne v jojkárskej "Mafstory") dali dokopy výbornú televíznu šou. Záverečné titulky, plné pokazených záberov, naznačujú, že banda Gu-NaGu sa pri nakrúcaní baví tak dobre, ako aj my, hoci tempo je často nevyrovnané. ()

• Meno ústredného moderátora (Daniel Dangl) je niekedy Karol a inokedy zase Ivan. Stále pritom ide o tú istú postavu, čo dokazujú občasné návštevy jeho ženy Julky (Petra Polnišová), ktorá ho v závislosti na konkrétnej epizóde oslovuje oboma menami. (Macejko)
  • V prvých epizódach okrem stabilnej štvorice Dangl, Pomajbo, Sklár, Polnišová účinkovali aj Marián Miezga, Miroslava Michalková, Jana Gašparková alebo Henrieta Mičkovicová. (Crash master)
  • Pôvodne bol program vysielaný raz do mesiaca a trval 45 minút. (Crash master)