Chceš zabít?

Dokumentární

Československo, 1988, 28 min

Tento film jsem viděl jako branec při vojenském odvodu, snímek promítali v rámci výchovné prevence před rizikovým chováním nadšeného budoucího vojína. Koneckonců bylo mnohem lepší vidět Simonu Chytrovou v několika sexuálních pozicích, než poslouchat kecy zelených mozků.(19.3.2008)

No =) viděl jsem to v dosti podnapilém stavu na MFF v Karlových Varech, kde to sice nebylo v oficiálním programu, ale běželo to ve stanu při soukromém promítání, kam jsem se spolu se svými kamarády, nějakým záhadným způsobem dostal a kde to promítal místní šarlatán=) A musím říct, že atmosféra byla naprosto super. Dohromady nás tam bylo asi pět a byl to skvělej zážitek. Když se spojil tento film se stísněnou amosférou ve stanu, s bouřkou venku, tak vznikl naprostý psycho zážitek, na který nelze zapomenout =) kam se na to hrabe celej velkej kongresovej sál =) pro mě asi největší požitek z festivalu, za který děkuju.=) Co se týče filmu, tak ten má velmi hustou, depresivní náladu..ale byla sranda sledovat mladýho Podhůrskýho. Shora uvedené okolnosti, u mě pozvedly, tento jinak asi zcela průměrný až podprůměrný film na 4 hvězdy =)(17.8.2008)