Města plná sexu

• Argentina Sexo urbano
všechny plakáty
Dokumentární / Pornografický
Argentina / Uruguay / Mexiko / Dominikánská republika / Kolumbie / Brazílie / Chile / Peru, 2003, 12x55 min

Objevte temné stránky nejzářivějších měst v Latinské Americe! HBO uvádí dokumentární seriál z produkce HBO Latin America SEXO URBANO, který ukazuje erotický život v Buenos Aires, Bogotě, Sao Paulu, v Rio de Janeiru, Santiagu de Chile, Mexiko City, Punta del Este, Rivieře Maya, Santo Domingu, Guadalajaře, Limě a Monterrey.  Naším průvodcem po nejžhavějších místech, kde kypí noční život, lidé nejsou prudérní a naplňují své erotické potřeby až po okraj, je v každém seriálovém dílu taxikář. Každé město má svou dynamiku a každé jinak podléhá rytmu noci. Díky seriálu SEXO URBANO se setkáme s lidmi, kteří pěstují tělesné rozkoše a otevřeně mluví o svých nejintimnějších fantaziích. Kamera je následuje kamkoliv, kde odhalují svá temná tajemství. Bez laciného vzrušení, bez skrývání pravdy, beze studu. SEXO URBANO ukazuje erotický život takový, jaký je, jak vypadá ve skutečnosti, jak jej znají miliony lidí. Zároveň však tento seriál zůstává typickým dílem z produkce HBO poskytujícím divákům maximální kvalitu a mimořádný vypravěčský styl. Při sledování seriálu SEXO URBANO nejspíš budete rudnout, ale také vás přiměje k přemýšlení a k vyslovení vlastního názoru.

1. série, Epizoda 1:  Bogota je jako žena: žhavá, plná nebezpečných křivek a zcela bez zábran. Ve skutečnosti pouhý pohled takové ženy muže potěší. Řidič taxíku Ricardo bude naším průvodcem na erotické cestě po smyslných ulicích Bogoty. Od Chapinero Alto - kolébky kolumbijské rozkoše plné diskoték - až po Avenue 15 s bary prostitutek a transvestitů.

1. série, Epizoda 2:  Buenos Aires je město, které nikdy nespí. Najdete v něm zábavu, ženy a sex v kteroukoliv hodinu. Náš taxikář a průvodce Luis Casas divákům prozradí tajemství této obrovské metropole - od děvčat, jež pracují na smyslné Zona Rosa, až po transvestity, kteří se tu snaží ulovit muže toužící po erotice. Buenos Aires poskytuje ideální sexuální nabídky i pro ty nejtemnější a nejerotičtější fantazie.

1. série, Epizoda 3:  Noci v Sao Paulu jsou plné erotických překvapení. Pedro, expert na sexuální tajemství tohoto města, nás doveze ve svém taxíku za hlavními cíli - od fetišistických a masochistických dívek, které zkoušejí hranice požitků, až po nejnovější erotické aktivity (Sexual Bingo!).

1. série, Epizoda 4:  Rio de Janeiro je město jako stvořené pro zábavu, požitek a sex. Z každého koutu tu prýští smyslnost, od pláží na Copacabana, kde se krásné ženy rozkošnicky opalují na písku, až po školy samby, hýřící elektrizující hudbou. Taxikář Mario Do Brito Hill bude naším průvodcem po tajemstvích brazilské noci a odhalí nejsvobodnější místa Ria bez jakýchkoliv zábran.

1. série, Epizoda 5:  Noc v Santiagu de Chile nabízí nejrůznější možnosti těm, kdo si chtějí užívat: od barů v Bella Vista plných krásných dívek až po vyzývavé striptérky a exotické prostitutky ve čtvrti Providencia. Santiago poskytuje nesčetné příležitosti jak získat výhody v noci plné sexu a dobrodružství.

1. série, Epizoda 6:  Podle našeho průvodce Francisca jsou mexické ženy pořádně nažhavené. Měl by to vědět - taxikář veterán z Federálního distriktu nás vezme na erotický výlet za striptérkami a prodejnými děvčaty v hlavním městě Mexika.

2. série, Epizoda 1:  Tentokrát je naším průvodcem spolehlivý taxikář Mariano Berna, s nímž objevíte Punta del Este, ráj, kde si podávají ruku rozkoš s luxusem. Prozkoumáte pláže poblíž centra města, na nichž ženy vystavují svá rozkošnická sošná těla slunečním paprskům, projdeme se po La Barra, kam za nočním životem míří uruguayští teenageři, a skončíte v luxusních hotelích plných krásných žen, jež baží po penězích a sexu. Mariano vám též ukáže skryté Punta del Este, kde vládne sexuální svoboda. Můžete si užívat erotiku na písku, „menage a trois“ nedaleko San Ignacia nebo se jen tak procházet po pobřeží, jak vás pánbůh stvořil. Punta del Este je vskutku místo, kam nejkrásnější ženy světa míří kvůli sexu a zábavě.

2. série, Epizoda 2:  Mayská riviéra nabízí rajské pláže, tyrkysové moře a sexuální svobodu bez zábran.

2. série, Epizoda 3:  Dominikánská republika s nádhernými ženami a horkokrevnými muži je dokonalým místem pro každého, kdo hledá rozkoš a zábavu.

2. série, Epizoda 4:  Ženy v Guadalajaře jsou jako tequilla: žhavé a vášnivé. V doprovodu taxikáře Rodolfa budeme sledovat divoké večírky v Chapala Lake, smyslné striptérky tančící v centru města a sexuální uvolněnost, která vládne tomuto místu.

2. série, Epizoda 5:  Etnická směs v Limě dělá z tohoto města vzrušující cíl pro ty, kdo hledají ženskou rozmanitost - co se vzhledu i duše týče. Nádherné černošky, Asiatky, domorodky i bělošky sem vábí dobrodruhy, toužící po nových erotických zkušenostech.

2. série, Epizoda 6:  Průvodce Jesús, který nám ukáže zdejší místa jako stvořená pro milostné hry, tvrdí, že Monterey už dávno není konzervativní město. Ve dne sice může působit obyčejně, ale v noci se proměňuje v ráj sexuální svobody. Můžete si užívat v přírodě s výhledem na hory nebo se účastnit striptýzu, při němž atraktivní dívky odhalují své půvaby při vášnivě pulzujících rytmech. Monterey je vzhůru celou noc a má spoustu sexuálních tajemství. (oficiální text distributora)

defagoo

Přišlo mi to nudné, oproti ostatním podobně tematicky zaměřeným seriálům na HBO (Pornománie, Cathouse) slabší a nezáživné. ()