poster

Šumná Vysočina (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2008, 23 min

Režie:

Radovan Lipus

Hrají:

David Vávra

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • Aky
  **

  Celý tento cyklus mi učaroval mnohem méně, než si zasluhuje podle názoru ostatních zdejších uživatelů. Jako dokument je plytký, vybírá jednotlivé artefakty značně nahodile a celkově slouží spíše k exhibici pobíhajícícho a přehrávajícího Davida Vávry než podání obrazu města či kraje, který by měl být jeho středem.(26.9.2011)

 • duklak2
  ****

  Vysočina. Dobrý salám, ale i kraj, kde se člověk cítí příjemně. Je tu nádherná krajina, která je lemována kopci. Daří se tu zemědělství. Každé město má svoje památky, které stojí za zhlédnutí. Chválit už dál nebudu. Někdo může namítat, že to dělám jen proto, že zde už čtvrt století žiju, ale pravdu mít nebude. Jen se přijeďte přesvědčit, k nám, na Vysočinu.(2.6.2010)

 • IllIlIlIIl
  **

  Tento dokumentární cyklus hodnotím jako celek, protože si myslím, že je zcestné hodnotit podle konkrétního města, o jakém ten který díl byl. Hodnotím celkově pořad - jak je pojat, jak na mě působí, jak je prezentován (D.Vávrou), jak jsou představovány a vybírány památky vzhledem k potenciálu městských skvostů...(24.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace