Zapomeňte na Snowboarďáky, v tomto filmu z horského prostředí půjde o úplně něco jiného. Hlavní roli tady totiž hraje děsuplná atmosféra, krev a smrt. Zimní příběh tří snowboardistů, lapených v osamělé lesní chajdě partou místních kanibalů. Krvavá porážka se blíží, proto se raději pokusí o útěk do promrzlé pustiny. Ale ani tady nejsou jejich životy zdaleka v bezpečí... (oficiální text distributora)

feszani.cz

PECKA. Neuvěřitelně syrově, naturalisticky a bravurně zpracovaná krvavá mašinerie. Kdokoliv odsoudil tenhle film, je absolutní lůzr, nula a chudák. Je jen málo filmů s takhle originálním rukopisem. Pokud to nevidíte, upusťste od sledování filmů tohohle typu a věnujte se něčemu, co by líp odpovídalo vašemu "vytříbenému vkusu". Co třeba zkusit noční můru z elm street? Recenzenti géniové... ()

kazatelSVK odpad!

S natočením tohto filmu sa nemalo nikdy začať.NIKDY!!.Amatérske dielko z prostredia snehu a nacisticki zmyšlajúcich zombie vyrušeních zo zimného spánku:).Tento horor slubuje naozaj vela.Vela zombie,vela ružovej krvi,vela trápnych momentov.Škoda peňez!:-) ()

Jennifer600

Už když byly kluci v domě toho podivného chlápka a jejich kamarád zmizel mi bylo jasný, že v tom má prsty ten chlap. Od začátku bylo vidět že je divný a nebude to s ním jen tak. Bavilo mě to, byla tam super atmosféra a když jim udělal večeři, no jasný, samozřejmě že to nebylo zvířecí ale byl to jejich kámoš. Už jsem se těšila až to ten chlápek rozjede ve velkém a všechny je tma začne mučit. Opravdu pozitivně a hodně oceňuji herecký výkon Steva, úplně neskutečně dobře ztvárnil tuhle roli, konec byl napínavý, přežije snad vůbec někdo? Věčná škoda, že mladík narazil zrovna na dům, který patřil jednomu z kanibalů. Film se mi líbil, bavil mě, avšak originalita je nízká. Dvě hvězdy stačí. ()