Až na dno

Pevnost

Garrison

USA, 2008, 94 min

• igi B.

IMDb User Rating: (4.3.2009) 1.9/10 - - - Protože mě zajímají filmy s válečnou a vojenskou tématikou, i přes nízký rating na IMDb jsem byl ochoten si dvd koupit. Ale! - - - - - POZOR! Varování potenciálním zájemcům o tento film... Na dvd nejsou české titulky!!! O českém >dabingu< se raději ani nebudu zmiňovat... :-[.. - - - - - Tedy další shit z DVD Edice... Resumé? NEKUPOVAT!(4.3.2009)

• genetique

Naozaj ma mrzí a trošku sa aj čudujem tomu, že podobný námet sa dostal pod krídla takýchto amatérskych tvorcov, pretože skúsenejší borci by z neho určite spravili uchádzajúcejšiu drámu. Herci svojimi výkonmi pripomínali štrajkujúcich ochotníckych hercov, ktorí z trucu predvádzali úplne opačné veci, ako im kázal režisér a režisér, zdá sa si to hodil už po prvých pár klapkách, lebo vedel, že toto bude jeho koniec v režisérskom kresle. Naozaj to celé zachraňuje len ten námet, rýchly a nenudiaci priebeh a záverečný zvrat. 40%.(23.7.2009)

• Arkos

Celkem nezáživné drama, bez nějakého silnějšího příběhu a nápadu, ale s celkem slušnými hereckými výkony. A pokud čekáte nějakou akci, obraťte se jinam.(9.5.2009)

• kersten

Jediný dôvod prečo som tento film neoznačila ako odpad je že na konci sa objaví nejaká tá pointa. Inak to bolo veľmi zlé, amatérske, herci nesympatický, dej nezáživný. Strašne mi prekážala pohyblivá kamera (hrozne z nej boleli oči). Veľmi obľubujem filmy z prostredia vojenských výcvikov, ale tu som o tom mohla len snívať. Odfláknuté...a pritom námet filmu bol dobrý.(6.3.2012)

• RetroMan

Zelená prý uklidňuje, tak co provádí s lidskou psychikou khaki? Tenhle film mi připomněl některé díly JAGu nebo Námořní vyšetřovací služby. Vražedná a podezřívavá psychóza se vrací i z války v poušti domů, do rodiny. Film odkazuje na skutečnou událost, kterých se stalo několik po návratu z války. Nejde o akční válečný film, ale film odehrávající se v a v okolí vojenské základny. Vojenská šikana jako výcvik a společné pitky vojáků na jedné straně, na druhé odhodlání a odvaha.(19.3.2010)

• Reiner

Kamera je přímo úděsná a ani herci nejsou vůbec výrazní. Bohužel. Námět a samotná myšlenka je dobrá, jenže způsob podání mi nevyhovoval. Tento film mám z české distribuce - DVD a ... dabing je opravdu hrozný :((17.2.2013)

• juro

námět dobrý ale zpracování hrozné - je vidět že na to neměli dost peněz - film působí levně - asi i levný scenárista protože ty kecy se nedali poslouchat a ze 70% k ničemu podstatnému v ději nevedly - závěr trošku překvapil ale to je jediné pozitvní z celého filmu(9.7.2017)