Zombie Cult Massacre

všechny plakáty

Kusko.t2

Čistokrvný hororový trash najhrubšieho zrna! Je evidentné, že film nevznikol prioritne pre zisk, ale jeho tvorba poslúžila ako zábava a odreagovanie sa skupiny mladých ľudí pri vytrhávaní umelých vnútorností z tela, trocha tej akcie a v neposlednej rade musel byť povinne každý, kto mal čo i len cestu okolo filmovacieho územia, zakydaný patrične umelou krvou. Z pozície diváka som si lacný zombie masaker moc neužil, na rozdiel od nich. Nie len efekty, ale samozrejme ani samotný príbeh nebolo treba dlho vymýšľať. Scenár, ak vôbec nejaký existoval, bol určite len zdrap papiera. Tá základná kostra ktorú popisuje sa točí okolo príchodu Marvina, ktorý sa rozhodol spolu so svojou partnerkou Sally, po rokoch navštíviť svoj niekdajší despotický domov. Ich plynulá cesta je však prerušená nemŕtvymi, ktorí z čista jasna otočia ich životy hore nohami. Na (ne)šťastie má neďaleko svoje oplotené teritórium sekta bláznov. ### Skoro bez-rozpočtová amatérska zombie šialenosť. ()

corpsy

Toto amatérske veľdielo vôbec nerobí svojej kategórii dobré meno. Preplácaný príbeh, do ktorého je narvané všetko možné, vyvoláva v divákovi dosť veľké pochybnosti. No gore a masky sú v rámci skvelé a ujde aj záverečný, úsmevný megaakčný final battle. ()