Redemption: A Mile from Hell

USA, 2009, 90 min

Robert Conway

Justin L. Anderson

• honajz

Tak ty žlutý filtry byly hezký, to jo. Ale jinak to vyprávělo naprosto zmateně tradiční příběh pomsty pistolníka, kterému zabili ženu a děti. Akční scény (střílečky) jsou natočeny zhruba tak, jako kdybych na oslavách Bitvy tři císařů vzal videokameru a švenkoval tam po rekonstrukci bitvy a doma to zběsile sestříhal.(23.8.2010)

• xxvasa

amaterska demoverze westernu(29.1.2009)

• Šakalík

Jako já už jsem viděl hodně špatných filmů, ale tohle je extramateriál. Od první do poslední minuty je tenhle „western“ strašlivá peachovina bez hlavy a paty, ve které nefunguje prostě vůbec nic, přičemž jeho umělecká hodnota je přímo braková. Navíc je to děsná amatéřina – a to jak svou ubohou výpravou, příšernými hereckými výkony, obzvláště hloupými replikami a v neposlední řadě až směšně topornými přestřelkami, které snad autoři ani nemohli myslet vážně. Jenomže to je právě ono – kdyby to bylo alespoň nějak odlehčené. To by byla sice taky hovadina, ale alespoň by se člověk tu a tam zakřenil. Ale tady se všichni tváří smrtelně vážně, jakoby snad věřili tomu, že to v čem hrají, je skutečný western. Není. Tohle je parodie, a to nejen na western, ale na film jako takový obecně. Jediný důvod, proč to nepošlu do odpadu, je tu a tam lehoučce zastoupené gore, které z toho dělá krávovinu alespoň krvavou. Jinak děs, běs!(3.9.2011)