V tomto vysoce kritickém zábavném seriálu jeden šílený „pařan“ a herní nadšenec hodnotí prastaré video hry. Ve svých hodnoceních se nebojí použít těch nejdrsnějších výrazů, urážek a nadávek. Svou nespokojenost se hrami rozhodně neskrývá a názor bez ostychu a zcela naplno vyjádří. Máte tak možnost nahlédnout do starých dob – do časů, kdy se hry hrály na archaických a dnes již dávno zapomenutých konzolích. (Zbyisek)

Carmack187

Nikdy jsem nevlastnil žádnou herní konzoli a většinu her které hraje vůbec neznám. Neholduju fekálnímu humoru a trend "nerdů" jde tak nějak mimo mě i když si nějakou pc hru sem tam zahraju. Říkáte si proč ten pitomec teda dává 5 hvězd. Protože se válim smíchy po zemi u každýho dílu. Protože mi je jedno, že recenzované hry neznám a že tam v mnoha dílech lítaj hovna na všechny strany. Naopak je to tak přehnaný, že je to super zábavný. Někdo by možná radši sežral koule ze sraček co vyzvracel bůvol kokotem, než se koukal na takovou hanebnou prdelní zkurveninu. =D Pro mě je to ale jeden z nejzábavnějších internetových pořadů co existují. A i přes slabší díly a všechny nedostatky musím dát Jamesovi 5 hvězd. Je to skvělej filmař, doslova hltám všechno co natočí. Těším se na Angry Video Game Nerd: The Movie. 861/885 =D ()