sochoking odpad!

Kurevská zábava , ktorá prechádza pozvolne do ukrutne otravnej nudy prerastajúcej do bolehlavu a priam až k nenávisti zúčastnených učinkujúcich ! Môj záver : sračkoidná mrdkojebka !! ()

hladass

Pokud máte rádi filmy typu Bad Taste, tak tenhle kousek by vám rozhodně neměl uniknout... Amaterské, primitivní, víceméně bez děje, hodně krvavé, ale hlavně kurevsky zábavné... ()

Karamanlis

Myslím, že mám zmysel pre nezávislé zombie horory a dokážem oceniť aj tie, nad ktorými väčšina ľudí ohŕňa nosom, to však nie je prípad vo všetkých ohľadoch amatérskeho Plaga zombie, ktorý mi spôsobil hotové divácke martýrium. Dávam hviezdičku za snahu o uletenú gore nádielku v štýle japonských splatterových hororov či tvorby Troma Entertainment, jedna lastovička však ešte leto nerobí. ()

TERRORDROME

No do riti, tí argentínsky maníci sa teda prekonali a v pokračovaní svojej amatérskej zombiárčiny vychytali všetko čo sa dalo prvému dielu vyčítať. Tentoraz to má o niečo viac deja ktorý z jedného baráku konečne vyjde do ulíc, ale hlavne je to omnoho dynamickejšie, vymakanejšie, vtipnejšie a brutalita sa už neobmedzuje len na frckanie paradajkového pretlaku všade naokolo, ale uvidíme plno odseknutých hláv a rozpoltených trupov. Pamätná je scéna kde zombík drži v ruke vlastné črevo z ktorého striekajú prúdy sračiek a hrdina ho ním následne priviaže o stĺp. Ak som pri prvom dieli hovoril že Pablo Parés nie je Peter Jackson, tak teraz už má knemu kurevsky blízko. Tvorcovia sa naozaj poriadne rozšupli a aj herecké výkony prešli od predchádzajúceho torporného prednesu zásadným vývinom. Dvaja z troch hrdinov síce v predošlom dieli zomreli, ale tu sa zasa záhadne objavia aby sa pokúsili uniknúť z mesta nakazeného dákym emzáckym vírusom. Zaujímavé je že zombíci nie sú klasický bezcharakterný šušmáci, ale skôr ako taký Gremlins čo robia bordel. Masakrovanie a blbé vtipy sú to pravé kokosové. Uvídím či to v trojke udržia. ()

Deacon59

Začátek celkem slušný, ale postupem času to zabředává do nekonečné nudy. Film se až moc snaží být jako Braindead, ale nesahá mu ani po kotníky. Nestačí jen udělat podobnou hudbu a nájezdy kamer. Paradoxně nejzábavnější je šílená píseň John Wayne. ()