Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (3 002)

The Outside Story (2020)

Milé, hrejivé, úsmevné s nesympatickým sympošom v hlavnej úlohe. Príjemná, pohodová oddychovka na úplne každú náladu a ktorý koľvek deň v týždni.

Noc v ráji (2020)

Naťahovačka jak sviňa! Chlapíci korejskí to dnes prehnali so súdnosťou. Navyše dialogy neuveriteľne boleli!

plakát

Klangor - Episode 3 (2021) (epizoda)

Temné, depresívne a so záverom, ktorý vás núti si hned' pustiť následnú epizodu!

plakát

Klangor - Episode 1 (2021) (epizoda)

Klangor sa rozbehol v duchu severskej psychologickej krimi drámy. Dej sa odohráva v prímorskom mestečku v Polsku niekedy v zimnom období, takže o pochmúrnu atmosféru a náladu nie je núdza. Arkadiusz Jakubik hrá väzeňského psychologa, takže je v kontakte s dosť vyšinutými postavičkami. Jeho žena Magda musí kvôli práci byť na čas v Nemecku, takže chlapík sa navyše stará o svoje dve tínedžerské dcéry sám. Máme rozbehnútú rodinnú záležitosť, pracovnú s nie veľmi lákavého prostredia a do toho bombastický krimi záver prvej epizody. Uuu... Poliaci vedia, ako na mňa!

Outsider (2018)

Chalaniskovi nejak všetko v pohode prechádzalo. Sa mi zdalo, že sa v tej base mal lepšie, ako ja na vojne! Keby si film udržal úvodnú depresívnu a surovú atmošku až do konca, určite by som premýšťal o vyššom hodnotení.

In the Earth (2021)

Typická uletená Wheatleyho psychedélia. Doporučujem zahuliť jointa a tak zhruba po hodine ho zajesť 400 mg Válium! Budete mať filmový zážitok na celý život! Alebo sa poseriete od strachu.

Every Time I Die (2019)

Pomerne namakaná mysteriozno ezoterická indie dráma o chlapíkovi s traumou, ktorou trpel od detstva a skrz posmrtnú skúsenosť objaví v sebe schopnosť, kvôli ktorej nájde svoju stratenú identitu. Film je poriadne 'na hlavu'. Sedel som a pri každom zvrate som premýšľal a kombinoval, ako to skončí a čo z toho vylezie. Koniec ma trošičku sklamal, pretože som očakával iné, zamotanejšie snád', rozuzlenie, avšak ako celok mi táto nízkorozočtová psychedélia priniesla absolútne nadpriemerný filmový zážitok!

Drôle de père (2017)

Krásny film. Na depku, na pustotu v duši, na opicu, na shit náladu... Malá bobulka v hlavnej úlohe vám totálne zmení vibrácie!

plakát

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Takto sa točili vojnové thrilleri v 90. rokoch! Bolo pre mňa naozaj príjemné si takto nostalgicky zaspomínať v akčňáku, ktorý má len technickú výhodu tejto doby. Ale inak atmoška sa nedá zaprieť! Preto jednu * naviac prihadzujem!

Monday (2000)

Podivný film ako sviňa s kvalitne vyšinutým záverom!