Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (3 023)

North Hollywood (2020)

Výborná coming out age záležitosť. Ten film má skvelých hlavných predstaviteľov, elegantne vychytanú kameru, super zápletku, morálne posolstvo a netradične vkusnú muziku, avšak do plného počtu mi niečo chýbalo. Slabých päť, alebo mega silné štyri!

plakát

Gully boy: Kluk ze štrýtu (2019)

Síce účes 'nahovado', ale chlapík si získal moje sympatie! Je teda pravda, že cez tú naivitu scenára som sa musel brutálne prehrýzť a pár krát i sklopiť oči, ale Indovia sú už raz takí...  80%

plakát

Rosa pietra stella (2020)

Kvalitná sociálna dráma o mladej matke, ktorá nemá stály job a prežíva zo dňa na deň tým, že robí jednodňové príležitostné kšefty. Pritom sa musí postarať o svoju dcérku, ktorá chodí do školy a má chuť sa učiť, zatiaľ čo naša hrdinka menom Carmela musí čeliť každodenným výzvam a nepriazni osudu. Záverečná scéna je tak silná, že neváham ísť s hodnotením na plné gule!

plakát

Jsou věci divné a nevysvětlitelné (2014)

Film plný prekvapení. Normálne som nevychádzal z údivu! Síce nad piatou hviezdou musím ukrutne prižmúriť oči kvôli hlavnému hrdinovi, ktorý svojou neschopnosťou zhadzuje celý film, ale forma, akou je nakrútený, nakoniec rozhodla o plnej palbe. Inak ide o veľmi super pohodovú záležitosť.

H0us3 (2018)

Keby v tom hrali hlavné úlohy tínejdžri , tak by to mohlo mať istú úroveň. Dospelí vyzneli ako totálni idioti!

Surge (2020)

Surge je 24 hodinovou adrenalínovou jazdou po  Londýne. Totálna šupa! Chlapíkovi sa po návšteve svojich rodičov začnú diať totálne podivné príhody, ktoré vyústia do čoraz bizarnejších a zbesilejších situácií. Osobne by som rád poukázal na jednu z nich, na svadbu. Tam som nevdel, kde je sever! Svadba bola ozajstným umeleckým mindfuckom, aký som ešte nevidel! (Treba upriamiť pozornosť na ženíchovho hlavného družbu.)

Výpadky proudu (2012)

Filmy s podivnými postavičkami a ich bizarnými situáciami zo zapadákova totálne žeriem!

Zničujicí láska (2007)

Mdlá depka, ktorá dokazuje, že ženy sú nevyspytateľné a netreba hľadať za ich dôvodmi, rozhodnutiami a činami akúkoľvek logiku.