Refrigerator, The

Nicholas Jacobs

Scénografie:

Thérèse DePrez
  • ricci.s

Horor o vraždiacej chladničke, ktorá je dokonca bránou do pekla. To zase bolo! Dokážem sa síce odosobniť od toho drbnutého nápadu, ale aj tak je to len lacný a nudný brak. Na konci nám dokonca ožijú ventilátory, mixér, dokonca aj odpadkový kôš. Problém je len v tom, že masky sú mizerné a gore ešte mizernejšie. Ale keď ten režisér najbližšie nakrúti horor o vraždiacich podprsenkách alebo vložkách, tak sľubujem, že mu dám plný počet.(1.6.2011)

• koval45

Hrozná blbost a navíc nudná k posrání. Soráč, ale tohle se fakt nedalo a to sem se původně docela těšil. Film o ledničce posedlé ďáblem - to mohla přeci být skvělá ptákovina, jenže tohle je prostě promarněná příležitost. Za zmínku stojí snad jen ta chvilka, kdy lednice žere jednoho z instalatérů a potom ten závěr, kdy zdivočí veškeré vybavení domáctnosti a likvidují vše, co jim stojí v cestě. Už vám někdy odpadkový koš ukousnul nohu? No ale ten zbytek... škoda slov, ztáta času. Nedoporučuju.(26.8.2014)