Únos

(TV film)
Velká Británie, 2007, 50 min

Čas před současným pozorovatelem milosrdně skryl různé dávné události a tragédie. Koordinovaný únos několika letadel ozbrojenými Palestinci v roce 1970 změnil leteckou dopravu. Proto by neměl být zapomenut... Září 1970. Guerillová skupina z Palestiny unesla letadlo s 20 dětmi na palubě. Bylo to poprvé a naposledy, kdy došlo k únosu britského komerčního letounu. Přesto šlo pouze o část drzého plánu, protože různé skupiny se pokusily zároveň unést celkem pět letadel. Díky rozhovorům s rukojmími i jejich únosci se vrátíte do chvíle, která navždy změnila leteckou dopravu. (TV Prima)

fleker

únosy už sou dneska běžná věc, čórujou se letadla, aby se vidělo, který náboženství je to vlastně in, na oběžnou dráhu se unášej mentálně zaostalý farmáři z americkýho venkova, kde jim pak malí šediví kucí s velkáma černýma kukadlama prováděj lumbální punkce....to snad už nikoho nemůže překvapit...ale nekradou se zdaleka jen lidi nebo věci,,,brácha mi kdysi pouštěl takový homevideo,,, zřejmě zrovna něco slavili, protože v něm účinkovala parta hulákajících chuligánů probíhajících ulicemi brna,,,byla mezi nimi taky jedna slečna, a nějakej hoch, se jí každý dvě minuty ptal, jestli mu ukáže pyču (to video mělo asi 40 minut),,,pak se dopotáceli do takovýho parku, kde nějaká mladá holka nic netušíc venčila psa....najednou, kde se vzalo tu se vzalo, přehnalo se přes ni stádo pěti nebo šesti vožralů (brácha a spol), jeden z nich chňapnul pudla, dal ho do podpaždí a utíkal jako vo závod daleko za obzor...na konci bylo ještě pár poskakujících záběrů ..na blondýnu naprosto neschopnou slova, křečovitě svírajíc zbytek vodítka ()