Reklama

Reklama

E Mo Zai Shen Bian

(seriál)
Tchaj-wan, 2005, 15 h (Minutáž: 45 min)

Epizody(20)

Obsahy(1)

Qi Yue konečně sebrala veškerou svou odvahu a rozhodla se v dopise objasnit kapitánovi basketbalového týmu Yuan Yi své city. Co čert nechtěl, Yuan Yi přehlédne, že mu Qi Yue předává milostné psaní, a pokračuje ve své cestě dál. Jenomže nepřehlédne to někdo jiný – potížista a miláček všech studentek v jednom – Juany (Ah) Meng. Ten tuto situaci využije proti Qi Yue a vydíráním ji donutí mu sloužit. Netrvá to však dlouho, neboť Qi Yue se rozhodne Juan Yimu vyznat osobně, a tím Ah Mengovi zatrhnout vydírání. Přesto se ho tím nezbaví, ač v to velmi doufala, Ah Mengův otec totiž randí s její mamkou a mají v plánu se vzít. Je toho málo? Co když se Qi Yue do protivného Ah Menga zamiluje a bude muset přehodnotit své vyznání Juan Yiovi? Je dovoleno sourozencům – i když nevlastním – milovat se? (Zíza)

(více)

Recenze (11)

Wajny13 

všechny recenze uživatele

Do Ahmona jsem se zamilovala během 15 minut (Jeho "ďábelského" úsměvu se dalo těžko odolat!). U prvních dílů jsem se neskutečně bavilo, některé scény byli tedy dost ujeté. Herečku Rainie jsem si oblíbila taky velmi rychle, její neuvěřitelné xichty byli opravdu roztomilé. Některé pasáže seriálu byli zbytečné, např. vztah učitele. Líbilo se mi přímé jednání hlavních hrdinů, ale přišlo mi, že jednotlivě "překážky" překonali až moc rychle a "proměna" všech nepřátel mi taky moc neseděla :-) Poslední díl seriálu bych hodnotila jako nejlepší - konečně došlo na "drama" (které já tak ráda)! Ještě nesmím opomenout super ost - hlavně písničku Chou Nan Ren! Moje první "setkání" s tchajwanským seriálem dopadlo velmi dobře :D 5* ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Tak moje první setkání s Taiwanskou seriálovou tvorbou dopadlo kupodivu dobře, bezpochyby za to může hlavní dvojka Rainie Yang a Mike He. Tato spíše komediální série nabízí i dobře zahrané a důležité vedlejší postavy. Bavilo mě sledovat každý další díl a neviděl jsem úpadek kvality. Uvidím, co další série z Taiwanu nabízejí. ()

Reklama

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Přistupoval jsem maličko skepticky, protože Zízin komentář je sice velmi pozitivní, ale z roku 2009, kdy mohla být Zíza ještě takové štěně s méně kritickým filmovým pohledem, než má dnes. Furt jsem čekal, kdy mi něco začne vadit a ono nic. Už dlouho jsem neviděl tak krystalicky čistou seriálovou romanci (že by tím, že to je 12 let staré?). Dobře, vadila mi místy kvalita obrazu a zvuku, která se od takto starých taiwanských věcí dá čekat, ale jinak je to příjemné, uvěřitelné, s postavami, které jednají překvapivě přímo: "Počkej! Vezmu si napřed dva prášky na srdce." Není to výrazně předvídatelné, chemie mezi hlavními postavami, je super. Na taiwanskou trhlost jsem si již zvykl. Celkově doporučuju a prohlašuji, že Zíza měla před osmi lety stejnou kvalitu, jakou má dnes! ■ Opening https://m.youtube.com/watch?v=cz9cSzXMKWQ ()

vett 

všechny recenze uživatele

Je to asijské, je to ujeté a je to prostě skvělé (pokud tedy máte rádi asijské ujeté nekonečné seriály). Na Mike a Rainie se dobře kouká (obzvlášť na Mikeho samozřejmě:) a vedlejší postavy si naštěstí po celou dobu udržovaly snesitelnou míru otravnosti (ikdyž toho učitele bych vyškrtla z děje úplně). Všechny zápory, co jsem chtěla napsat, jsem úspěšně zapomněla po shlédnutí finálního polibku (ach, ti dva to vážně umí:D ) a hlavně po poslechu OST (geniální geniální geniální - hl.set me free). Doporučuju všemi deseti. ()

maneki_neko 

všechny recenze uživatele

Velmi povedené taiwanské dorama s mnoha sympatickými postavami, hlavně Ahmon a Qi Yue jsou skvělá dvojka. Z velké části je to taková klasická milostná telenovela o zakázané lásce, ale je tu i pár pořádně osudových a nečekaných zvratů, především poslední díl. Kromě toho neustálého jiskření mezi hlavními postavami je zde také tucet skvělých gagů, které vykouzlí úsměv na tváři. Ústřední píseň i ty ostatní, co během seriálu zaznívají, jsou skvělé a zatraceně chytlavé. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama