Magazín Ligy mistrů

(pořad)
  • Švýcarsko UEFA Champions League (více)

Rekapitulácie futbalových zápasov prestížnej Ligy majstrov. (oficiální text distributora)

helrohir

Pre fanúšikov futbalu, ku ktorým sa jednoznačne zaraďujem, je tento magazín určite príjemným spestrením pravidelného sledovania Ligy majstrov. ()

-VINCE-

Velmi kvalitně zpracovaný magazin o Lize mistů. Všechny důležité informace a reportáže co divák chce, tady má. ()

Hezonja7

Jako velkého fanouška Ligy mistrů a celého fotbalu, je to skvělá podívaná, zvlášt když se navyklý z českého fotbalu tak je to příjemné odreagování, sestřihy jsou perfektně vyrobené a komentář též dobrý, nemám co vytknout. ()

MapleLoops

vše co má sportovní magazín mít zde je, rozhovory, ankety, góly, sestřihy, výsledky, zajímavosti.Jakožto velký fanoušek fotbalu a zvláště tedy Ligy mistrů nemohu dát jiné hodnocení než 5 hvězd :D ()

tucnakova

Všechna zranění budou ( ještě že tak ! ) po ošetření následované umytím .... Šup z tepláků do obleků a srdíčko s sebou ! A co to-co to - vlastně-vlastně - asi-asi - tak-tak - určitě-určitě je za high level, to krásné, pronikavým intelektem prosycené i dobrým vkusem velmi výživné Studio s Liborem Boučkem a Markem Jankulovskim, chlapci ? Rozhodně je to prima a nepochybně cool ! No, sportu zdar a fotbalu zvlášť - a mějte pěkný večer ( to především ) ! ()

Švédy

Já jako velký fanoušek fotbalu musím dát jen 2 *, a to proto že ukazované záběry ze hry jsou absolutně nepřehledné a chaotické. To je podle mě u sportovního pořadu naprostá chyba, i když ostatní informace jsou pro fotbalu znalé diváky zajímavé. ()

sidthekid

Pro fanoušky nejlepšího evropského fotbalu hotový poklad. Rozhovory s největšími hvězdami, sestřihy zápasy, kvalitní prewiev... Hvězda dolů jenom za šílenou kameru. ()

Matth

Vynikajúco spracované reportáže so zaujímavými rozhovormi. Na rozdiel od viacerých slovenských komentátorov je nestrannosť skutočne citeľná, čo kvalitu značne zvyšuje. ()

sutorovic

ja neviem.. "hefelefefelefele" - Dogma 95 na futbal? Občas efektné podívanečko, ale občas "hefelefefelefelefelelfeleledoua"....a krátke to je a veľa zápasov v základnej časti... (a vlastne to už aj tak nepozerávam, takže nostalgia...) ()

Petrval

Jsem velký fanda fotbalu a obzvlášť nejlepšího a nejprestižnějšího poháru jakým je Liga mistrů takže hodnotím 5* ()

Iker..

Pořad pro fotbalové blázny jako jsem já. Shrnutí uplynulých zápasů a vlastně celé LM plus nějaký ten rozhovor, ve kterém se dají poznat fotbalové hvězdy i z jiného pohledu než jen fotbalového. Pro fotbalové nadšence povinnost sledovat. ()

JARDAHONDA

Liga mistrů je trochu jiný level než naše gambrinus liga. Každopádně jde vidět, že ve světě cinkají větší penízky, takže i výkony fotbalistů nelze přirovnávat k našim okresním přeborům. Osobně preferuji spíše bojové sporty, ovšem podívat se na luxusní fotbálek není, taky k zahození. ()