Hagstone Demon, The

všechny plakáty

Douglas Elmore je alkoholický spisovateľ a správca starej budovy prenasledovaný víziami o mŕtvej manželke. Keď nájomníci začnú zomierať jeden po druhom, musí Douglas nájsť pôvod zla a vysporiadať sa s ním, kým sa nestane hlavným podozrivým vo vyšetrovaní záhadných úmrtí. (miguel_111)

Dellamorte

B &W výpoveď o tom, že aj démoni sa Ti nasúkajú do mysle , či súhlasíš , alebo ee. Alkoholom nasiaknutý Mark sa snaží neúspešne zdolať vidiny , ktoré spôsobili smrť Jeho ženy. Dôsledky sú zreteľné a nájsť príčinu a hlavne " DEVILa " ktorý to má celé na svedomí ešte pred totálnou skazou , to chce kuráž.. D. Elmore ( rešpekt pred siahodlhou výškou a štýlovými okuliarmi ) to zmákol na výbornú , takže na minisnímok - OK ()

George Stobbart

Alkoholický údržbár prenasledovaný smrťou svojej ženy sa zamotáva do klbka podivností v jeho bytovke, kde postupne umierajú nájomníci. Pomerne snaživý indie počin oscilujúci niekde medzi noirom, temnou charakterovou štúdiou a okultným hororom s nádychom Lovecrafta. Aspoň ja som mal z toho taký dojem; pozitívny. Rovnako som mal z toho ale aj dojem negatívny; že to bolo dosť rozťahané a nevedelo to naplniť pomerne dlhú stopáž, takže nechýbali prívaly stereotypu a nudy. Postavy tiež neboli nič moc, na čele s tým hlavným, šušlavým anti-hrdinom. Spracovanie je ale celkom fajn, čiernobielo tomu sedí, atmosféra nakúka, objaví sa pár creepy úkazov a čím sa film posúva ďalej, tým lepšie sa na odkrývanie jeho mystéria pozerá. Pôsobivé finále rozhodlo o vyššom zo zvažovaných hodnotení. ()