poster

Nakazil jsem se v cizině

 • Velká Británie

  Help, I Caught It Abroad

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 50 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Exotické země mě nelákají, protože jsem trošku líný, je to daleko, je tam horko a vlastně to tam vůbec nevypadá tak skvěle, jako na prospektech. A taky se odtamtud vozí nemoci a s těmi jsem měl možnost seznámit se v reklamním filmíku jediné nemocnice na území Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, která se specializuje na léčbu tropických chorob. Zaujalo mne na něm hlavně nekonečné nadšení lékařů z každého objeveného afrického červa. Horší to bylo s viditelnými příznaky nemocí, které nejsou příjemným pokoukáním pro slabší žaludky a chrnící larva tasemnice v mozku pro mne byla dostatečným důvodem k tomu, abych exotiku dál vstřebával z bezpečí svého domova.(7.4.2016)

 • JANARYBA
  *****

  Je to aktuálnější téma, než se mnozí domnívají. 80% z nás s parazity žije ( teď tím myslím ty naše vnitřní...u ostatních je snad procento daleko nižší...). Paraziti jsou také často příčinou mnohých našich onemocnění .Bohužel sami odborníci přiznávají, že laboratorní vyšetření jsou nedokonalá (8 negativních výsledků neznamená, že tam parazit není....a který doktor bude vzorek k laboratornímu vyšetření posílat víc než 1x?). V naší republice všechny cesty vedou do Brna, kde naštěstí máme průkopnici v této oblasti H. Bláhovou.(3.9.2011)

 • toyrider
  ***

  Solidní film o zajímavém tématu, kterých poslední dobou vidím na jedné nejmenované tv stanici hodně.(9.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace