Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

forrest11

uzivatel Karamanlis dokonale vyjadril moje pocity pri sledovani tejto relacie. Nekompromisnych 100%! p.s. 2. seria zdvihla latku "urovne" este o kusok vyssie. Tazko verit, ze sa najdu este vacsi stroskotanci, ale JOJ to dokazala. K tomu mierne ironicky komentar Misa Hudaka a mame tu bombu jesene! :) ()

silvusaak

Nechapu jak nekoho muze zaujmout podobny styl show hleda se lalala, ovsem Slovaci tady ty primitivni reality show posunuli na uplne jiny level. Prvni dil jsem videla ciste nahodne v tv a jelikoz ovladac byl daleko od me ruky, neprepla jsem. O nekolik tydnu pozdeji se situace opakovala uz s trochu ostrejsim scenarem. Opravdu jsem se nekdy nestacila divit. Konec jedne serie jsem se proste musela podivat pac jsem zustala tak fascinovana debilitou ucinkujicich, ktera me naprosto zhypnotizovala, ze jsem se neubranila. Lidska blbost jednoduse dokaze pobavit. ()

BoPo

Ak to budete vnímať ako zoznamovaciu show, kde má farmár nájsť lásku, tak zahučíte do odpadových vôd. Ak to budete vnímať ako cielenú, zámernú demolíciu ľudskej dôstojnosti ľudí, ktorí žiadnu dôstojnosť nemajú, tak sa kvalitne pobavíte. Veľa chlastu, veľa fajčiva, málo zubov, veľa ťažko identifikovateľných myšlienok a nejaký ten pokus o šoust. Slovensko nikdy nebolo tak nefalšované, ako práve tu. ()

Aljak

Síce je to považované za zábavnú reality-show, no ja by som to skôr definoval ako tragikomédiu. V podstate je to také zlé, že až má človek napokon pocit, že je to dobré. Celý zmysel tejto show sa bohužiaľ míňa účinku a ťažko v tomto hľadať akúkoľvek serióznosť, či už u samotných úchylných farmároch alebo naivných uchádzačkách. Neviem, či je to tak dokonalo zostrihané alebo je to úplne prirodzené - ale tie ich stupidné dialógy nevymyslí ani ten najlepší scenárista. Je to síce odpad, ale za svoju originalitu si zaslúži zopár hviezdičiek navyše. ()

DruidKarel

1014. hodnocení: Tenhle typ pořadu vystřídal už takové množství podob, že už to nemůže nikoho překvapit. Jen se pak divíte, co se zase v televizi ukáže za individua a vy se tím bavíte. Přesně o tomhle je televizní zábava, ale musí to být vkusný. Ne ujetý a je zase upnutý. 1* je maximem, který můžu dát. 1* ()

• Každý účastník podpísal zmluvu, v ktorej sa televízia JOJ zaviazala zaplatiť 1000 eur po ukončení natáčania, pričom 300 eur dostali hneď na ruku. (Greenpeacak)