Akta X ministerstva obrany

(TV film)
všechny plakáty
Velká Británie, 2006, 47 min

31. března 1993 pronikl do britského obraného vzdušného prostoru létající předmět neznámého původu. Událost hromadně sledovali příslušníci armády, policisté i veřejnost. Incident způsobil, že vlády Velké Británie a USA porušily protokol a učinily nejnapjatější a nejnekompromisnější výpovědi, které kdy oficiální zdroje poskytly o UFO. Při této příležitosti došlo ke zveřejnění informací o málo známém britském ministerstvu obrany. Muž, který v 90. letech vedl britská Akta X , nyní odhalí vše o činnosti tohoto britského ministerstva a o případu, jenž změnil tvář oficiálního výzkumu UFO. (oficiální text distributora)

AllShallFall

Tak nevím jestli se tomu dá věřit, ale pokud to budu brát vážně, tak je to zajímavý mysteriózní dokument. Tenhle žánr mě bere. Ono vlastně i kdyby to byl vymysl, tak jako například jeden díl v seriálu Akta X by to klidně zaujmout mohlo. Takže je to vlastně jedno jestli to je a nebo není pravda. Mimozemšťané se řeší i ve vymyšlených příbězích a všichni to žereme. Mě se to zkrátka líbilo. ()