Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Drama

Recenze (1 082)

plakát

Predátor: Kořist (2022) 

Co na to říct? Teď se bude chrlit jeden predátor za druhým, ale nikdy to nedosáhne kvality, jako ten starý známý. Do jisté části se mi to líbilo. Byl bych schopen se na to klidně podívat ještě jednou. Predátor byl takový "modernější". Hezké . Skoro jsem si myslel, že to na mě udělá dojem. Jenže pak přišlo zklamání. Chcete mi do prdele říct, že predátor si to holýma rukama rozdá s vlkem a medvědem, rozesere 20 chlapů a pak si neporadí s jednou blbkou, která ještě na začátku filmu byla vůbec ráda, že chytí králíka? A predátor s vyspělou  technologií bude nakonec tak blbej, že projde okolo té indiánské coury jen tak, jako by se nechumelilo a nechá se střelit zezadu do palice, bude celkově nebojeschopný, nechá si useknout ruku, spadne do haldy bláta a pak se ještě zastřelí vlastní zbraní? A vůbec si nevšimne, že udělá 2x stejnou chybu, když střílí laserem naváděnou zbraní? A vůbec si nevšimne, že mu u toho svítí na palici jeho vlastní laser?  Chápete do prdele, že on se vlastně střelil svou vlastní zbraní do palice? Predátor? Hahaha....A holčička si pak v klidu dojde pro predátoří hlavu do té samé bažiny, ve které se ještě před pár momenty sama topila a neuměla vylézt? Tohle jste vážně vymýšleli sami? Tohle dáváte fanouškům jako odkaz na původního predátora? Tohle se vám doopravdy líbí? Tímhle vážně nesete odkaz legendárního husí kůži nahánějícího snímku? Kvalita tohohle je asi stejná jako kvalita Esmeraldy. Příběh dobrý, hudba nula, absolutně suchá a bez emocí. Hlavní hrdinka.. tvle pche. Příště tam dejte Britney Spears nebo Shakiru. Je to vlastně zase a opět zklamání. Schwarzenegger by vám za tohle musel zaplácat uši do hlavy. A přitom to vážně mohlo být dobré.

plakát

Muž v ohni (2004) 

Mohl to být skvělý film. Nebýt toho zdlouhavého nudného začátku a té zkurveně vytřepané kamery. Měl jsem z toho hovno požitek. Je to zklamání. A přitom se mi ta akce líbila.

plakát

Rozpolcený (2016) odpad!

77% ČSFD populace muselo po shlédnutí této dvouhodinové mega kokotiny stříkat blahem. Zajímalo by mě, kde, kdo a proč sem napsal a označil tenhle film, za horor? Ajo vlastně. To utrpení, ta bída, ta nezáživnost, nuda, nesmysl, to je horor, to je drama a tragédie. Opět jsem se nechal unést zdejším hodnocením. Děkuji za doporučení. Proseděl jsem zase o kus větší díru do gauče.

plakát

Uteč (2017) 

Zajímavé. Začátek nudný, závěr dobrý. Ale žádná velká zápletka. Žádnej horor. Trošku mysteriózní. Ale to je vše. Taková negrovina.

plakát

Bohemian Rhapsody (2018) odpad!

Neskutečně přeceňovaný film. V podstatě to nepřineslo nic světoborného. Byl to jen recyklát nějakého vývoje, který je známý. Všechno se seběhlo tak rychle, že sláva v tomto filmu skočila na hlavní postavu tak rychle, že bylo celkem zbytečné na to první hodinu koukat. Byla to nuda přátelé. Ale chápu, že se film většině líbil. Buzik měl totiž hodně fandů a to hodnocení tady je jen díky srdcové záležitosti. Kdyby se stejný recyklát natočil a buzna bandu Lunetic, potýkali bychom se tu s hodnocením okolo 10% a byli bychom rádi.

plakát

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál) 

Zdejší hodnocení fakt nechápu. Průměr hodnocení všech episod, dává dohromady 69.6%, ale my tu máme 67%. Velice zajímavé. Nevadí. No a rovněž si myslím, že spousta lidí by měla, na místo sledování seriálů universa, kterým vlastně nejsou ani oddaní fanoušci, raději chodit ven na vzduch a do přírody, vyvětrat své zakrnělé mozečky. A po návratu domů, navštívit doktora a nechat si předepsat nějaké tabletky na uklidnění. Nebo po přečtení některých komentářů zdejších moudrých kritiků, mám pocit, že jim musela bezprostředně rupnout cévka v mozku.

plakát

Obi-Wan Kenobi - Část VI (2022) (epizoda) 

No tohle bylo kurva brutální! Souboj Vader vs Obi-Wan, byll asi nejlepší Vaderův souboj v historii Star Wars. Jelikož byl plný emocí. Já skutečně uronil slzu. Anakin Skywalker je mrtvý. V Episodě VI, když Obi-Wan mluví k Lukovi, tak mu doslova cituje Vaderova slova: He ceased to be Anakin Skywalker and became Darth Vader..... Anakin Skywalker je mrtvý, já ho zabil. Tyhle udalosti jsou důkazem toho, jak tvůrci dávali pozor. Malé střípky jsou totiž velkým klíčem k propojení celého příběhu. A vidět staré tváře znovu? Darth Sidious, byť jen na chvíli. A Qui Gon!..... Tenhle příběh je nádherné pokračování Episody III. Díky za to celé! I přesto že to má své odpůrce, kteří by se prostě měli jít léčit, jsou zatím všechny seriály Star Wars tou nejlepší omlouvou za ne příliš provedené Episody, které i tak pro mě moc znamenají.

plakát

Obi-Wan Kenobi - Část V (2022) (epizoda) 

Krásné vzpomínky na staré díly. Škoda jen že na Anakinovi bylo vidět to staří. Nebyl to padawan, jak jsme ho znali, ale i tak to byla vzpomínka krásná. Rovněž se mi líbil původ Třetí sestry. To, že všichni inkvizitoři byli kdysi Jediové, to víme. A návrat Veleinkvizitora na scénu se dal očekávat. Ne sice takto, ale přijít musel. Protože bude figurovat v příběhu následujícím seriálu Rebels. Někdo si řekne, že je divné, že nezemřel po propíchnutí mečem. Ale všichni víme, jak osoby citlivé na Sílu dokáží vzdorovat a přežít. Navíc, kde je napsáno, že tím mečem byly zasaženy životně důležité funkce. Anakin také přežil a byl doslova rozsekán a spálen, proto je z něj Darth Vader. Všichni se opírají o to, že ve starých dílech určité postavy zemřeli, ale svět Star Wars má vzdy zadní vrátka. Smrt nikdo z diváků nemůže a nikdy nemohl potvrdit. Tak jako když Boba Fett spadl do tlamy Sarlaca, sanci na přežití musel mit, když měl mandalorianské brnění a to bylo z beskaru. Tím neprojede ani světelný meč. Vzpomeňme, že Jango Fett zemřel useknutím hlavy. Zraněn byl životně a v místech, kde beskar nebyl. Dalším poznatkem, velmi známým, jsou přestřelky, kde vzdycky padá protivník a nikdy ne hrdina. Hrdinská strana odolává, zatim co v našem případě vojáci Impéria, padají jako švestky. Čistě logicky je jasné, že se děj bude soustředit na hrdiny a ti musí být viděni, jak se z té zlé situace dostávají. Divák si může domyslet, že je přece jasné, že při tak velké přestřelce musí padnout někdo i na te hrdinské straně. Myslím, že tady spousta lidí lpí na úplně zbytečných detailech a neocení to podstatné. V úvahu vezmu Episodu IV, kde Leia věděla a znala Obi-Wana Kenobiho a Luke ho znal jako Bena Kenobiho. Stejně tak jako když Darth Vader cítil Obi-Wana a i později říkal Lukovi, že ho Obi-Wan cvičil. Má to smysl. Celý ten seriál má smysl. Za mě ano a já jsem spokojený. Myslete si co chcete.

plakát

Obi-Wan Kenobi - Část IV (2022) (epizoda) 

No nemůžu jinak než za 5! Nejen kvůli skvělému dílu, ale taky kvůli těm přechytračeným dementům, co se tu pasovali na odborníky a filmové kritiky. Na čsfd ohodnotili pár filmů a už sežrali veškerou filmařskou moudrost. Hurá, pojďte se mi kolektivně vysrat do pošty! Protože mě ty vaše hovna hrozně zajímají.

Reklama

Reklama