Reklama

Reklama

Bílý bílý svět

  • Srbsko Beli, beli svet (více)

Obsahy(1)

King je pohledný čtyřicetiletý bývalý horník, který nyní vlastní bar. V minulosti měl poměr s místní kráskou Ruzicou, manželkou jeho trenéra boxu. Když se manžel o jejich poměru dozvěděl, byl tak nepříčetný, že Ruzici nezbývalo než ho zabít. Po sedmi letech ve vězení se Ruzica vrací a nachází svého milovaného Kinga zamilového do krásné mladé dívky: Ruziciny dcery Rosy. (Ostrava Kamera Oko)

(více)

Videa (1)

Recenze (4)

dzira 

všechny recenze uživatele

Příběh není tím, co mne na tomto filmu nejvíce fascinovalo.... Spíš všechno ostatní. Jak je to natočené, sestříhané, ty hudební vložky, atmosféra, postávající horníci.... Divný divný film.... ()

fantomas19 

všechny recenze uživatele

* zvláštny muzikál - pekné piesne, depresívna atmosféra ťažkého života v baníckom meste * boxér, vzťahy, vzplanutia a vášne, vražda a tehotenstvo * Srbsko-nemecko-švédska dráma z tohto roku (2010), ktorú natočil Oleg Novkovič, je príbehom boxera a vdovy. Bývalý boxer Král (Uliks Fehmiu) zvedie mladú Rosu (Hana Selimovič), ktorá čaká na návrat matky (Jasna Duričič) z väzenia za vraždu svojho manžela, známeho boxera a trénera Krála. Film je zvláštnym muzikálom s peknými piesňami. Komplikované vzájomné vzťahy, vzplanutia a vášne sú vsadené do depresívnej atmosféry ťažkého života v baníckom meste. ()

pm 

všechny recenze uživatele

Už předchozím dramatem "Zítra ráno" na mne Novković udělal dojem. Zřejmě se na jeho tvorbu brzy zaměřím. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama