Ďáblův náhrobní kámen

Horor

USA, 2010, 92 min

John Massari
  • Terva

DVD Edice uvádí....už to mě mělo odradit. CITÁT - Když je den, spím a v noci vyrážím na lov.......... Zní to sice zajímavě, ale skutek, utek. Když totiž naše lovkyně najde upíra, několikrát na něj sice vystřelí, ale bez valného účinku. Při tom je divák donucen věřit, že lovkyně je " stará páka " která ví co dělá. Upír pak vstane a zbraň ji sebere. CITÁT - Teď já........... To je lovkyně za všechny prachy a ty prachy by potřeboval celý štáb, jinak by nemohla vzniknout taková tupířina. CITÁT - Děkuju, děkuju mockrát..........- Zda náš lovec chytí nebo nechytí Gorretta Lighthouse mi zůstane velkou neznámou. - odpad -(24.4.2011)

• Deratizer

Plno keců a teorie o upírech, ale utahaná nuda, která diváka nepřipoutá k obrazovce. Když dojde na nějakou tu akční scénu, tak je nepřehledná a nejsou vidět ty podstatný detaily, takže vlastně je v nich divák zmaten. Nízký hodnocení zde na fóru je na místě. Pro zažraný a vyložený fanoušky veškeré upíří tématiky to ale může být kousek do sbírky a může si tam najít to svoje. Pro mě film, kde jsem byl rád za konec a podruhé se k němu už nikdy nevrátím. Z upířích pro mě velkofilmů na prvním místě je Interview s upírem, ten se mi opravdu líbí, pak samozřejmě taky nejlegendárnější klasika upířin Drákula.(16.1.2011)

• ricci.s

Opäť som raz poriadne prekvapený z hodnotení. Tomuto ste dali vyše 50%? Tejto nudnej amatérčine? Mal som to ináč chuť vypnúť po 15. minútach, napokon som sa premohol a dopozeral to, ale vzápätí som ľutoval, že som to nevypol. Celý film bol na smiech a ku kamere a hereckým výkonom sa radšej nevyjadrujem. (Chvalabohu to po 2-3 týždnoch kleslo pod 35%, ešte že tak :D)(25.12.2010)

• Campbell

Tak takhle ne. Tenhle film se snaží být cokoliv jen ne horor. Akční scény jsou neuvěřitelně směšné a upíři vypadají hrozně. Vím že film měl asi minimální rozpočet ale i tak se dá natočit aspon solidní zábava, to se ale nekoná protože režisér je takový střevo že každou scénu zabil čímkoliv jen mohl. A navíc hlavní herečka se mi vůbec nelíbila.(7.12.2011)

• ivan bohatyr

Tak hlavně není sporu o tom, že je to slaby. Jak třeba JasonCZ píše, že je to kvalitní horor, tak buď zapoměl před kvalitní připsat NE a nebo je to první horor co viděl. Kdyby napsal průměrný - to bych ještě bral, má asi jiný vkus, ale kvalitní rozhodně ne. Od nízkorozpočťáku se nic moc čekat nemohlo, taky jsme se ničeho nedočkali a český dabing tomu nepřidal, řekl bych spíš naopak -> 1 a 1/2*. Také je od výše zmiňovaného velice nepěkné, že nám spamuje čsfd svými příspěvky obsahující linky na stažení daného filmu, předělat čsfd na warez fórum rozhodně nechceme!(8.1.2011)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Dalas a Oklahoma. (Terva)