Ďáblův náhrobní kámen

Horor

USA, 2010, 92 min

John Massari
  • schizmo

Tak tohle je naprostá pecka! Film, ve kterém je všechno špatně - zlý příběh, plochý scénář, prachbídné výkony (ne)herců, tupá tupá a hovadská kamera i střih. A ta produkce! Ta je tak zlá, že tam vlastně žádná ani není. Tohle kdyby předložil student byť jen prvního ročníku filmové školy, tak by ho z fleku poslali kopat kanály. Ne, ne a ještě jednou ne. No každopádně ne! Ne v žádném případě!!!(8.1.2014)

• Campbell

Tak takhle ne. Tenhle film se snaží být cokoliv jen ne horor. Akční scény jsou neuvěřitelně směšné a upíři vypadají hrozně. Vím že film měl asi minimální rozpočet ale i tak se dá natočit aspon solidní zábava, to se ale nekoná protože režisér je takový střevo že každou scénu zabil čímkoliv jen mohl. A navíc hlavní herečka se mi vůbec nelíbila.(7.12.2011)

• Terva

DVD Edice uvádí....už to mě mělo odradit. CITÁT - Když je den, spím a v noci vyrážím na lov.......... Zní to sice zajímavě, ale skutek, utek. Když totiž naše lovkyně najde upíra, několikrát na něj sice vystřelí, ale bez valného účinku. Při tom je divák donucen věřit, že lovkyně je " stará páka " která ví co dělá. Upír pak vstane a zbraň ji sebere. CITÁT - Teď já........... To je lovkyně za všechny prachy a ty prachy by potřeboval celý štáb, jinak by nemohla vzniknout taková tupířina. CITÁT - Děkuju, děkuju mockrát..........- Zda náš lovec chytí nebo nechytí Gorretta Lighthouse mi zůstane velkou neznámou. - odpad -(24.4.2011)

• Deratizer

Plno keců a teorie o upírech, ale utahaná nuda, která diváka nepřipoutá k obrazovce. Když dojde na nějakou tu akční scénu, tak je nepřehledná a nejsou vidět ty podstatný detaily, takže vlastně je v nich divák zmaten. Nízký hodnocení zde na fóru je na místě. Pro zažraný a vyložený fanoušky veškeré upíří tématiky to ale může být kousek do sbírky a může si tam najít to svoje. Pro mě film, kde jsem byl rád za konec a podruhé se k němu už nikdy nevrátím. Z upířích pro mě velkofilmů na prvním místě je Interview s upírem, ten se mi opravdu líbí, pak samozřejmě taky nejlegendárnější klasika upířin Drákula.(16.1.2011)

DVDedice překvapila, člověk by si myslel že uvidí klasické béčko nebo céčko točené ruční kamerou a nakonec ho překvapí sice neoriginální příběh s téměř nulovými efekty ale zato v nádherné až comicsové (ikdyž místy připomíná i videa v PC hrách) stylizaci a na takový druh klišoidního filmu i povedené atmosféře. Sakra velice povedený amatérský film!(9.12.2010)

• - Natáčení probíhalo v amerických státech Dalas a Oklahoma. (Terva)