Kiss, The

Horor / Romantický

USA, 2008, 103 min

Scottie Madden

Romantická komediálna upírina. Nejedná sa o žiaden zázrak, lebo je to poriadne nízkorozpočtový film, ale dá sa na ňom dobre zabaviť. Hlavným hrdinom je teenager Jeremy, ktorý je v škole neobľúbený a každý sa mu vysmieva. Jedného dňa však oslobodí upírsku kráľovnú Santa Mariu, ktorá bola stovky rokov pochovaná. Zamiluje sa do nej, ona mu začne vo všetkom pomáhať a odvtedy sa jeho život rapídne zlepší. Jedného dňa sa Maria rozhodne usporiadať párty, aby spoznala Jeremyho spolužiakov. Tí pozvanie príjmu, no netušia, že majú byť potravou svojej krásnej hostiteľky. Bol to taký úprimný roztomilý a oddychový filmeček. A ten sexy prízvuk Santa Marie nemal chybu. V druhej polovici filmu nás čakajú aj slušné krvavé zábery a chválim aj vtipnú upírsku masku. Dokonca tak grotesknú, že som sa smial aj po skončení filmu.(8.12.2010)

• Nivenx

Romantičtí upíři, to už jsme někde měli že. :D Ale bohužel velmi slabé.(20.6.2012)