Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Krátkometrážní

Recenze (1 728)

plakát

Creed III (2023) 

Hmm nečekal jsem že bez slye to bude tak vyčáchlý nudný a debilní! Šampion si nejdřív nechá nepochopitelně dát do huby id chlápka z basy! A pak přijde adonis a rozmázne ho i bez rockyho. Nezajímavý díl!

plakát

Godzilla x Kong: Nové impérium (2024) 

Pořádná dávka Konga i godzilly je zpět... bohužel už to není jako předchozí díl který byl výsledek godzila a Konga... je to zábava ale příště to chce trochu jinak!

plakát

Creed II (2018) 

Staří známý jsou zpět s nutnou dávkou nostalgie. Bohužel jak víme je to to samé dokola a zpomalovacky a celkově nasnímání soubojů v ringu mohlo být fakt lepší! Ale i tak dobré na to kolikátý díl to je.

plakát

Abigail (2024) 

Pohodovka která umí bavit. Taková bruxa z witchera s příběhem!

plakát

Hlasy mrtvých (2023) 

Super demonický horor... herci v pohodě, potvora také a příběh také... film má dobrou atmosféru a občas i slušné lekačky... a na závěr zkrátka ne všechno skončí dobře!

plakát

Duna: Část druhá (2024) 

Povedené pokračování kde je akce, války i různé zvraty, které jedou jak na horské dráze. Pěkně se na to dívá a víceméně je to skvělý film. Ale oproti dalším scifi filmům nevyniká!

plakát

Neviditelné zlo (2024) 

Insidious, poltergeist, house a asi stovka dalších témat v jednom bez Gore... napětí a atmosféra se povedla. Jednohubka na jedno zhlédnutí ok.

plakát

Mladá dáma (2024) 

Pohodová tvrdší pohádka s princeznami, královstvím a drakem.