Capa

všechny plakáty
? %
USA, 2012

Láska, válka a fotografie poznamely životní vztah mezi válečným fotografem Robertem Capou (Andrew Garfield) a Gerdou Taro (Gemma Arterton), který oba prožili v době španělské občanské války. Byli mladí, proti fašismu, vypadali moc dobře a to se puritánské společnosti moc nelíbilo. V životě dosáhli všeho a taky museli všechno riskovat. (Greg)

Diskuze

Pajaindian

Pajaindian (hodnocení, recenze)

Proč tu není ani jeden herec a dokonce ani režisér? Děje se s tímto projektem vůbec něco?

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

Rocky62: no.. Frankie Machine byl už od počátku divnej, ale Capovi věřím. Přece jenom je to jeho téma a ve světě vyšlo pár článků podporujících tohle tvrzení. Tak snad hned po Luckym :)

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

Sonnery: Máš recht, já se jenom pravidelně modlim k Bohu, aby to neskončilo podobně jako Frankie Machine

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

S Mannovou kamerou a citem pro akcni sceny bude dost zajimavy sledovat valku jako takovou...

Petrucci

Petrucci (hodnocení, recenze)

Konečně M. Mann něco točí ( samozřejmě, krom toho pilotu ). Těším se převelice, zvlást na A. Garfielda, který byl v Social Network vynikající.

packa

packa (hodnocení, recenze)

Díky, už jsem si myslel, že to bude životopis třetího mistra světa v šachu (1921-27), José Raúla Capablancy, v šachovém světě přezdívaném Capa.