Slow Torture Puke Chamber

Horor / Pornografický
Kanada, 2010, 75 min

Rathalos

Treti diel tejto trilogie pokracuje vo svojej neskutocnej odpornosti,zvrhlosti a v chorobnych uchylkach,nebudem opisovat,co vsetko sa tam odohrava,lebo je to prvotriedny humus,ja sa cudujem,ze sa niekto dal nahovorit hrat v niecom takom,opat dve hviezdicky za hudbu a zvukovy doprovod a druhu za gore...:-) ()

Nathaniell

Vlastně mě tenhle výtvor zklamal a to dost. Působil hodně prvoplánově. Zkrátka potřeba šokovat za každou cenu. SPOILERY: Jenže když vidíte holku "zvracet krev" (taky úlet - dívejte se pořádně a v několika záběrech jde vidět, že jí to lítá i mimo pusu a musela mít vedle ní prostě hadičku), říkáte si - "už zase?" a jen čekáte na další scénu... Jíst hmyz... hmm... hele, ale já měl za to, že v Africe a Asii ho jedí už celkem dlouho... :-D ... Pissing? No taaak. Holka, co má krámy? ... ... twl, jediný, co by mohlo někoho šokovat, je ta těhotná ženská a to, co přišlo pak. Jenže na druhou stranu je to jen lehce brutálnější verze toho, co jsme viděli už v Srbském filmu... kdepak... Lucifer Valentýna je očividně úchyl na krev a blití a proto je o nich většina tohohle (filmu?) Střih stojí za hovno, kompozice scén (twl, to zní vzdělaně, kámo!! :-D :-D) je vyloženě na žalobu a (to nejhorší) ani to není pořádně porno. Tenhle film je k hovnu. 1* za hlavní představitelku. PS: Úplně jsem zapomněl na to, jak si to tam dělaly holky křížem. To bylo vlastně moc hezký. Tam mělo smysl i zvracet krev. :-P :-P ()

pivomamrad

Uffff, tak tohle bylo vazne dilko. Predchozi dva dily jsem nevidel, tak jsem nevedel do ceho jdu. Normalne je mi ze vsech tech blitek celkem dost spatne od zaludku. Scenu s mixerem jsem uz nevydrzel a musel odvratit zrak od monitoru. A to jsem si myslel, ze uz me v soucasne filmove produkci "zvrhlo-uchylaren" nic neprekvapi. Lucifer by se mel jit lecit. Jinak volba slecen (krome prasatka) dopadla na jednicku, byly opravdu sexy:-) ()

dud odpad!

Blití. Nuda. Blití. Nuda. S hlavními hrdiny jsem se nedokázal ztotožnit ani při scéně "souložení a následné rozřezání plodu, čerstvě vyříznutého matce z břicha". A blití na něj. Sorry, ale kdo dal něco jinýho než odpad a napsal komentář/etudu s představou, že vidí hluboký art v týhle hovadině, je stejnej mentál jako autor. ()