Os Violentadores de Meninas Virgens

• USA Rapists of Virgin Girls
všechny plakáty
Krimi / Pornografický
Brazílie, 1983, 82 min

Gang ze Sao Paula, který nabízí movitým zákazníkům sex s pannou, unesl v noci další dívku. Oběti únosu jsou ihned po „splnění úkolu“ zabity. Policie nemá žádnou stopu. Pedro, provozovatel prádelny, našel utržený knoflík z bundy jednoho z pachatelů. Poté, co nález nahlásil policii, se v boji proti celému gangu ocitl sám. Aby se vydal na cestu pomsty, musel zaplatit životem své přítelkyně a jejího bratra. (RetroMan)

RetroMan

Krimi revenge z brazilské produkce není tak špatný. Režisér si zároveň zahrál hlavní roli Pedra. Film není natočený nějak zvlášť dobře, ani herci nejsou nijak výjimeční. To, co strhlo mou pozornost byla syrovost scén znásilnění a zejména hudební doprovod. Škoda, že druhá polovina filmu není tak dobrá jako první a o závěru ani nemluvě. Dvě a půl *. ()

Pitryx odpad!

Tak to netuším, kde jsem k tomu přišel a tím méně proč jsem na to koukal celou hodinu. Překvapilo použití písně Voulez Vous od skupiny ABBA. Jinak jsem to nepochápal a ani se o to nesnažil. Asi šlo o pokus o porno film a vznikla z toho erotická kravina. 1210227831/0 ()