Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Pohádka

Recenze (5 193)

Paroží (2021)

Tak jedno se uznat musí. naprosto dokonalá řemeslná práce. A herci. Bohužel, scénář není už tak dobrý. Snímek místy stagnuje a uspává. Ale napínavé to je a já o filmu nic nečetl, takže jsem to měl i s překvapením. triky dobré, celkově nadprůměrné.

Černý telefon (2021)

Některé scény byly silné, některé okamžiky vypjaté. Bohužel to kazilo místy statické podání, takže jsem párkrát popojel na vyšší rychlost. Pro mne spíše zklamání na to, co se kolem toho nadělal za humbuk.

plakát

Třetí noc pro čaroděje (1994) (TV film) odpad!

Děs běs. Malý Arabelák se ani nesnaží hrát, zbytek je taky k ničemu a obsah domotaný a zbytečně zauzlovaný. Nemohl jsem se dočkat konce a mít zrychlení, tak jej použiji. Pohádka k ničemu.

Seveřan (2022)

Pro mne trochu zklamání a trochu místy i nuda. Je to celé uděláno dobře, ale také je zde pár zbytečných scén a ještě zbytečně dlouhých. Maskéři se vytáhli, a kamera rovněž. Co se nevytáhlo byl právě občas značně kulhající scénář, stejně jako režie. Přesto se  mi to líbilo a dávám nadprůměr.

plakát

O chytrém Honzovi (1985) (TV film)

Tak tyto blbinky já mohu ze všech stran a klidně i najednou. Je to jeden kopec legrace a to já rád. Klidně to mohlo být delší. Skvělý pan Nárožný je obklopen výbornými kolegy a už jen to stojí za podívanou. Dávám devadesát procent.

plakát

Tři chlapi na cestách (1973)

Domnívám se, že to má stejnou úroveň jako první film. Agitace zde však výrazně ubylo. Přesto hodnotím stejně.

plakát

Tři chlapi v chalupě (1963)

Trochu méně agitace a mohlo být víc legrace. Proto dávám nižší hodnocení, ale i tak to stojí za ten čas, který u filmu divák stráví. Ti tři jsou prostě skvělí, mimo toho nejmladšího, ten mi tam moc nesedí. Lze mrknout i vícekrát.

plakát

Black Water: Abyss (2020)

Zpočátku to má atmosféru a náběh na velmi dobrý film. jenže pak se t celé zasekne na pobyt v jeskyni s krokoušem a je po zábavě. jedna hrdinka je samozřejmě těhotná, takže se tam zase řeší blbiny. Dávám dvacet hezkým holkám, ale celkově to u mne propadlo.

Jak se chovati? (1960)

Nu, dokumenty moc nehodnotím, tento se mi připletl mezi klasické filmy, takže, když už jsem to viděl, dal bych tomu tak čtyřicítku. Paní Bohdalová s panem Menšíkem a panem Kostelkou se objeví až ke konci.

plakát

Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)

Tak jsem to viděl asi potřetí a pořád nevím proč tomu nemohu přijít na chuť. Mi to prostě zase tak výborné nepřijde. Ale fakt netuším proč. Něco mi tu vadí. Ale co?

Ovládací panel
4 body